4You Airlines startuje

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

4You Airlines startuje
Posted by

4You Airlines startuje

4You Airlines startuje ze sprzedażą biletów

Samoloty nowego taniego przewoźnika wystartują na początku zimy z Łodzi i Rzeszowa. Dzisiaj wieczorem rusza sprzedaż biletów na loty 4You Airlines.

7 tysięcy biletów na loty samolotami 4You Airlines będzie dostępnych od wtorku. Nowy przewoźnik proponuje loty do: Barcelony, Brukseli, Dortmundu, Londynu, Mediolanu, Paryża, Rzymu i Tel Awiwu. Do końca sierpnia bilety będą kosztować 47 zł w jedną stronę, łącznie z ubezpieczeniem oraz bagażem do 20 kg. Pierwsze loty odbędą się z Łodzi oraz Rzeszowa, a samoloty wystartują na początku zimy.

W 2015 r. firma planuje 4You Airlines zwiększyć liczbę samolotów. Ten ruch pozwoli na uruchomienie lotów z innych miast.

– Firma rozpoczęła pracę nad nową siatką połączeń na sezon wiosna/lato 2015, w ramach której planowane jest zwiększenie dostępnych kierunków podróży – zapowiedział Michał Mikołajczak, wiceprezes zarządu 4You Airlines w komunikacie.

4You Airlines oczekuje obecnie na wydanie koncesji przewoźnika, a do czasu jej uzyskania loty będzie realizować jako agent turystyczny. W ramach takiego rozwiązania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, klienci skorzystają z pakietu turystycznego, łączącego przelot trampingowy oraz ubezpieczenie, obowiązujące od momentu rozpoczęcia podróży, do czasu jej zakończenia. Firma 4You Airlines działalność rozpoczęła od obsługi połączeń czarterowych polskich touroperatorów.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Inwestor

Fot: inwestor.newseria.pl

2 0 1406 13 sierpnia, 2014 News, Rozmaitości, Turystyka 13 sierpnia, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.