Autostrada A4 z Niemiec do Krakowa

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Autostrada A4 z Niemiec do Krakowa
Posted by

Autostrada A4 z Niemiec do Krakowa

Autostrada A4 dla turystów

14 sierpnia 2009 r.  został otwarty ponad 50 kilometrowy odcinek autostrady A4 Krzyżowa-Zgorzelec, co daje początek procesowi integracji infrastruktury drogowej Polski z systemem autostrad europejskich.

Dzięki oddaniu do użytku tego odcinka autostrady, znacznemu ułatwieniu uległa dostępność dla turystów zagranicznych takich atrakcji turystycznych Polski jak Wrocław, Kraków a nawet Zakopane. Dotyczy to głównie turystów z Niemiec oraz Holandii.

Jednocześnie do końca przyszłego roku planowane jest doprowadzenie odcinka innej polskiej autostrady A1 od Gliwic do granicy z Czechami.

Rozwój nowoczesnej infrastruktury drogowej w Polsce w jednoznacznie pozytywny sposób wpływa na rozwój ruchu turystycznego do Polski.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: własność redakcji

Polecamy artykuły:

Przyjazdy turystów do Polski w 2012 roku
Kalendarz imprez turystycznych na 2014 rok
– Infrastruktura drogowa Polski
– Komunikacja w Niemczech i Polsce

1 0 1859 03 lutego, 2014 News, Turystyka 3 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.