Berlińska Polonia zbiera prezenty dla dzieci

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Berlińska Polonia zbiera prezenty dla dzieci
Posted by

Berlińska Polonia zbiera prezenty dla dzieci

„Każdy może zostać Świętym Mikołajem”

Pracownicy Ambasady wspierają akcję Polonii zbierania prezentów dla dzieci, wychowanków Domu Dziecka w Świebodzinie
Berlińska Polonia od lat organizuje w okresie Świąt Bożego Narodzenia akcje zbierania prezentów dla dzieci, wychowanków Domów Dziecka w Polsce. Do tej szczytnej inicjatywy skierowanej w tym roku dla dzieci z Domu Dziecka w Świebodzinie przyłączyli się także pracownicy Ambasady. Ambasador oraz zespół Ambasady przekazali dzieciom również najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz noworoczne.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady RP w Berlinie
fot: berlin.msz.gov.pl

2 Możliwość komentowania Berlińska Polonia zbiera prezenty dla dzieci została wyłączona 1129 22 grudnia, 2014 Biznes, News 22 grudnia, 2014

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.