Cloud Lab w Niemczech

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Cloud Lab w Niemczech
Posted by

Cloud Lab w Niemczech

Ericsson uruchamia Cloud Lab w Niemczech

 

Ericsson Cloud Lab, zlokalizowane w Aachen, będzie wspierać operatorów telekomunikacyjnych i inne branże w opracowywaniu i wdrażaniu strategii cyfrowych
Laboratorium przyspieszy wprowadzanie innowacji i umożliwi współtworzenie nowych zastosowań chmury dla określonych branż, zaspokajając tym samym coraz większe zapotrzebowanie na elastyczną i sprawną infrastrukturę
Bezpieczeństwo i integralność danych będą stanowić część rozwiązań chmury

Ericsson (NASDAQ:ERIC) założył w Niemczech nowe Cloud Lab. Zlokalizowane w Aachen laboratorium będzie wspierać operatorów telekomunikacyjnych i klientów branżowych w Europie, przyspieszając opracowywanie innowacji i realizację wszystkich etapów rozwoju w kierunku technologii chmury i wirtualizacji. Będzie się ono zajmować między innymi pokazami najnowszych technologii, testami, weryfikacją, wstępną kompilacją oraz wdrażaniem nowych usług.

Rozwiązania chmury będą odgrywać ogromną rolę w transformacji w kierunku gospodarki cyfrowej. Wiele dużych przedsiębiorstw wciąż napotyka trudności w zwiększaniu wykorzystania technologii chmury. Problemy te dotyczą migracji do chmury, zarządzania, bezpieczeństwa i integracji danych, wynikają z wysokiego tempa rozwoju, dostępu i otwartości jakim charakteryzuje się technologia chmury.

Cloud Lab daje klientom firmy Ericsson możliwość rozwiązywania tych problemów dzięki pokazom na żywo, wdrażaniu i testowaniu kluczowych technologii, w tym chmur, wirtualizacji czy zarządzania i orkiestracji, która nabiera coraz większego znaczenia. Laboratorium będzie opierać się na technologii opracowanej przez Ericsson oraz doświadczeniu firmy w zakresie tych usług. Wśród wykorzystanych produktów znajdą się Ericsson HDS 8000, Ericsson Secure Cloud Storage, Cloud Manager oparty o produkt ECM oraz oferty IaaS (Infrastructure as a Service – Infrastruktura jako Usługa) oraz PaaS (Platform as a Service – Platforma jako Usługa), przeznaczone dla środowisk telekomunikacyjnych i IT w chmurze.

Valter D’Avino, szef firmy Ericsson w regionie Europy Zachodniej i Środkowej, mówi: „Opracowując rozwiązania chmury we współpracy z naszymi klientami, umożliwiamy im przyspieszenie wdrożenia technologii chmury. Oznacza to, że szybciej obserwujemy korzyści jakie niesie za sobą chmura, na przykład sprawniejsze wprowadzanie nowych usług w ramach Internet of Things na rynek i lepsze dostosowanie infrastruktury IT.”

Oferta usług chmury firmy Ericsson umożliwia operatorom i przedsiębiorstwom telekomunikacyjnym transformację cyfrową, szybkie wdrażanie innowacji oraz globalne zarządzanie. Współpraca w ramach Cloud Lab przyspieszy tą transformację. Transport i automatyzacja to przykłady branż, w których wykorzystanie technologii chmurowej rozwija się błyskawicznie. Zbliżenie klientów dzięki Cloud Lab uelastyczni i usprawni współpracę pozwalając zaspokoić szczególne potrzeby rynku.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

0 0 4777 20 lipca, 2015 Ciekawostki, News 20 lipca, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.