Czy Polki muszą rezygnować z zabiegów kosmetycznych podczas ciąży

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Czy Polki muszą rezygnować z zabiegów kosmetycznych podczas ciąży
Posted by

Czy Polki muszą rezygnować z zabiegów kosmetycznych podczas ciąży

Podczas ciąży nie musisz rezygnować z zabiegów kosmetycznych

Aby cieszyć się pięknym ciałem po ciąży, należy o nie dbać zarówno przed porodem, jak i po urodzeniu dziecka. Pomogą w tym zabiegi kosmetyczne. Trzeba wiedzieć, które z nich są dla ciężarnej bezpieczne.

W czasie ciąży kobiecie wolno wykonywać tylko kilka zabiegów kosmetycznych z uwagi na bezpieczeństwo swoje i dziecka. Zabronione są te, podczas których używa się ultradźwięków oraz fal radiowych. Przyszła mama może skorzystać z drenażu limfatycznego, ale wyłącznie nóg, a także zabiegu o nazwie icoone, który pomaga pozbyć się – uciążliwych i charakterystycznych dla ciąży – problemów z obrzękami oraz zatrzymywaniem się wody w organizmie.

Podczas ciąży możemy również poddać się zabiegowi intraceuticals. „Jest to zabieg twarzy, który mocno nawilża i ujędrnia skórę. Polega na wtłaczaniu kwasu hialuronowego niskocząsteczkowego za pomocą tlenu hiperbarycznego” – wyjaśnia w wywiadzie dla serwisu infoWire.pl kosmetolog Maria Koniec z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic.

Pamiętajmy, że zabiegów pielęgnacyjnych i modelujących sylwetkę nie wolno nam wykonywać w czasie karmienia. Potem możemy zdecydować się np. na zabieg maximus. Ujędrni i wzmocni on skórę na brzuchu i bokach oraz zlikwiduje zgromadzony tam nadmiar komórek tłuszczowych. Z kolei icoone odblokuje wszelkie zastoiny w naszym organizmie.

Z niechcianymi rozstępami, które są największym problemem młodych mam, walczy się na dwa sposoby. Pierwszy polega na wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego. „Tutaj wykorzystujemy własne siły naprawcze organizmu w celu zmobilizowania skóry do naprawy. Druga metoda polega na wykorzystaniu lasera frakcyjnego. Uszkadza on skórę w sposób kontrolowany i jednocześnie pobudza ją do regeneracji” – mówi lekarz medycyny estetycznej dr Dorota Szostek z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

3 0 1023 16 grudnia, 2016 Ciekawostki, News, Zdrowie 16 grudnia, 2016

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.