Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Dzień przedstawicieli handlowych w Niemczech
Posted by

Dzień przedstawicieli handlowych w Niemczech

Dzień przedstawicieli handlowych w IHK Bielefeld

W dniu 7 listopada 2016 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii weźmie udział w Międzynarodowym Dniu Przedstawicieli Handlowych organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Bielefeld.

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele handlowi z obszaru działania wymienionych izb, którzy są zainteresowani reprezentowaniem zagranicznych producentów i dystrybucją ich produktów na rynku niemieckim.

Podczas spotkania WPHI zaprezentuje na własnym stoisku promocyjno-informacyjnym oferty polskich firm zainteresowanych współpracą z przedstawicielami handlowymi na terenie Niemiec.

Przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem współpracy z niemieckimi firmami handlowymi proszone są o przesłanie mailem na adres info.koeln@trade.gov.pl swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, osoba kontaktowa, adres, nr telefonu, email, strona www, krótki opisu profilu działalności i oferty firmy w języku niemieckim) oraz o ewentualne przesłanie pocztą tradycyjną max. 10 sztuk katalogów/folderów reklamowych w języku niemieckim lub angielskim na adres Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji KG RP w Kolonii:

Generalkonsulat der Republik Polen

Abteilung für Handel und Investitionen
An der Alteburger Mühle 6,
50968 Köln

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: info.koeln@trade.gov.pl lub telefoniczny (od dnia 24.10.2016): 0049 221 349958.

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

3 0 1135 31 października, 2016 Biznes, Kalendarium, News, Niemcy, Wydarzenia 31 października, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.