Fresh Market 2015 - konferencja 25.09.2015

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Fresh Market 2015 – konferencja 25.09.2015
Posted by

Fresh Market 2015 – konferencja 25.09.2015

Fresh Market 2015 Business Meetings & Retail Center

 

Fresh Market 2015 to spotkanie dostawców warzyw i owoców z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, siódma już edycja, odbędzie się 25 września w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W ciągu siedmiu lat Fresh Market zyskał uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wśród dystrybutorów owoców i warzyw z Europy i nie tylko.

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród dotychczasowych uczestników konferencji znaleźli się reprezentanci marketów: Auchan, Biedronka, TESCO, Carrefour, Intermarche, Kaufland, Selgros, Makro, Piotr i Paweł, Marcpol, PoloMarket, Stokrotka, Bomi, Alma, Zielony Market, Chata Polska, Dino, rosyjskie sieci Victoria (grupa Dixi), Magnit, Lenta, Almi oraz niemiecka sieć Globus. Fresh Market 2015 to jedyna i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o warunkach rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych warzyw i owoców.

W tym roku po raz drugi odchodzimy od dotychczasowej formuły wydarzenia. Fresh Market skupia się na spotkaniach biznesowych i temu zostanie poświęcona w całości. Nie oznacza to jednak, że zabraknie miejsca dla tych, którzy chcą przedstawić swoją
ofertę na stoisku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników równolegle do Fresh Market zorganizowane będą po raz drugi Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo. Szczegółowe informacje dotyczące targów dostępne są na stronie www.fruitexpo.pl

Fresh Market to także wykłady ekspertów branży owocowo-warzywnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży owocowo-warzywnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w najbliższym sezonie.

Podczas Fresh Market 2015 po raz piąty zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu, Fresh Market Award – Produkt Roku, na najbardziej innowacyjny produkt branży owocowowarzywnej.

W konferencji Fresh Market 2014 uczestniczyło 300 osób z ponad 150 firm z Polski, Włoch, Hiszpanii, Francji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Czech, Niemiec, Szwecji.

Informacja o organizatorze

Portal fresh-market.pl jest największym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej serwisem informacyjnym dla sektora handlu i produkcji owocowo-warzywnej. Dociera codziennie do kilku tysięcy firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją warzyw i owoców. Strona odnotowuje miesięcznie ponad 400 000 odwiedzin użytkowników. Dzięki wersjom językowym angielskiej i rosyjskiej portal dociera do handlowców na całym świecie.

 

Źródło: berlin.trade.gov.pl
Fot: berlin.trade.gov.pl

1 0 1078 15 lipca, 2015 Kalendarium, News, Polska 15 lipca, 2015

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.