HEIM+HANDWERK w Niemczech

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

HEIM+HANDWERK w Niemczech
Posted by

HEIM+HANDWERK w Niemczech

Międzynarodowe Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Konsumpcji

 

HEIM+HANDWERK

26.11.–30.11.2014, Monachium

Targi HEIM+HANDWERK odbywające się co roku w Monachium to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w Niemczech prezentujących ofertę firm z branży budowlanej, wnętrzarskiej, meblowej oraz specjalizujących się w rzemiośle artystycznym i sztuce użytkowej. W zeszłym roku uczestniczyło w nich ok. 900 wystawców z 23 krajów oraz ponad 115 tys. zwiedzających.

W tym roku targi odbędą się w dniach 26–30 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Monachijskich i wezmą w nich udział m.in. trzy firmy z Polski: BEWI Producent Stolarki PCV, GENA i INKLUZ Sztuka Serca.

Więcej informacji: http://www.heim-handwerk.de

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony berlin.trade.gov.pl
Fot: berlin.trade.gov.pl

4 0 4764 17 listopada, 2014 News, Wydarzenia 17 listopada, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.