Jak Polacy walczą z rakiem piersi

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Jak Polacy walczą z rakiem piersi
Posted by

Jak Polacy walczą z rakiem piersi

Nowoczesna metoda walki z rakiem piersi

 

Zalecenia Unii Europejskiej mówią o stworzeniu specjalistycznych ośrodków Breast Cancer Units, w których będzie można otrzymać fachową pomoc oraz nowoczesne leczenie z rakiem piersi. Dlaczego więc nie ma tego w Polsce, skoro taka metoda funkcjonuje od kilku lat w innych krajach Unii Europejskiej?

W Polsce istnieją 2 ośrodki, które specjalizują się w walce z rakiem piersi, ale nie mają wystarczających środków finansowych. Amazonki, czyli organizacja świadcząca pomoc w walce z rakiem piersi napisała prośbę do Ministrów, o to by ośrodki Breast Cancer Units pojawiły się w Polsce. W lipcu ustawa miała zostać wprowadzona w życie. Niestety do tego niej nie doszło i do tej pory Amazonki nie otrzymały odpowiedzi dlaczego.

Codziennie przez raka piersi umiera kilkanaście kobiet. Jest to poważny problem, który można rozwiązać, dzięki nowoczesnemu leczeniu, które może przedłużyć życie wielu kobiet.

 

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

3 0 1080 19 sierpnia, 2016 News, Zdrowie 19 sierpnia, 2016

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.