Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Jarosław Stawiarski otrzymał medal
Posted by

Jarosław Stawiarski otrzymał medal

Wiceminister sportu i turystyki z medalem 40-lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

W piątek, 3 marca w Nieliszu pan Jarosław Stawiarski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki wziął udział w Jubileuszu 40-lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

– Piłka nożna jest ważnym elementem życia lokalnych społeczeństw, jest numerem jeden w telewizji, numerem jeden w życiu dzieci i młodzieży – podkreślił Jarosław Stawiarski.

Podczas Jubileuszu wręczono brązowe odznaki „Za Zasługi dla Sportu” Jerzemu Bojko i Witoldowi Wosiowi. Medalem 40-lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej uhonorowany został natomiast Jarosław Stawiarski.

Jubileusz 40-lecia ZOZPN odbywał się wraz z 17. plebiscytem organizowanym przez Kronikę Tygodnia. Najlepsi zawodnicy i trenerzy zostali wyróżnieni jubileuszowymi statuetkami.

 

Źródło: Ministerstwo Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: msport.gov.pl

1 0 1123 13 marca, 2017 News, Polityka, Sport 13 marca, 2017

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.