Justyna Kowalczyk wygrała olimpijski bieg (VIDEO)

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

No related posts were found

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Posted by

Justyna Kowalczyk wygrała olimpijski bieg (VIDEO)

Złota Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk wygrała olimpijski bieg na 10 km techniką klasyczną w Soczi. To już piąty olimpijski krążek w karierze naszej reprezentantki.

To był prawdopodobnie najtrudniejszy bieg w karierze Kowalczyk, gdyż poza rywalkami musiała walczyć także z bólem spowodowanym złamaną przed niespełna czterema tygodniami kością stopy.

– Na starcie powiedziałam sobie, że biegnę od początku a końcówkę podbiegu pokonałam już marszem – powiedziała wyraźnie wzruszona po biegu nowa mistrzyni olimpijska.

Tym samym igrzyska w Soczi stają się pierwszymi, w których nasi reprezentanci zdobywają dwa złote medale.

W biegu startowały także inne nasze reprezentantki, niestety bez powodzenia. Kornelia Kubińska była 26. a Paulina Maciuszek  39 .

Serdecznie gratulujemy zawodniczce oraz trenerowi Aleksandrowi Wieretelnemu!

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki
Fot: własność redakcji

Polecamy artykuły:

Borussia Dortmund wygrywa z Hamburger SV 6 – 2
Kamil Stoch zdobywa złoto (VIDEO)
Soczi 2014
Aleksander Wierietielny

1 0 1752 14 lutego, 2014 News, Sport 14 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.