Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem
Posted by

Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem

Niemieckie wakacje w Polsce

Jak twierdza niemieccy turyści, Polska jest krajem, w którym chętnie spędzają wakacje, ponieważ mnóstwo jest tu uroczych i spokojnych zakątków, w których można wypocząć. Turyści zagraniczni nie ukrywają też, że często przybywają tutaj z sentymentów, by poznać tereny, na których wychowywali się ich dziadkowie czy pradziadkowie. Takie tereny to przede wszystkim mazury lub region Dolnego Śląska, przed wojną zamieszkiwany przede wszystkim przez ludność niemiecką, która w wyniku powojennej sytuacji politycznej była zmuszona opuścić swoje domy i osiedlić się na terenie dzisiejszych Niemiec. Jak podkreślają jednak niemieccy turyści, Niemcy przyjeżdżają do Polski także wypocząć nad Morzem Bałtyckim, które jest uznawane za jeden z najczystszych zbiorników morskich na świecie i którego właściwości lecznicze podkreślają liczni specjaliści.

O tym, że nad polskim morzem wypoczywa coraz więcej gości zagranicznych mówią także przedstawiciele gdyńskiego pensjonatu Willa Mewa. Podkreślają oni, że coraz częściej interesują ich wygodne noclegi w Gdyni. Jak podkreślają przedstawiciele pensjonatu Willa Mewa, polscy hotelarze zauważyli, że Niemcy szukają przede wszystkim miejsc o dość wysokim standardzie z jednocześnie miłą obsługa i swojską atmosfera. Jak twierdzą przedstawiciele pensjonatu Willa Mewa, pensjonaty w Gdyni coraz częściej są w stanie w stu procentach sprostać tym wszystkim wymaganiom.

Właściciele pensjonatu podkreślają jednak, że nie zapominają tutaj również o Polskich turystach. Także rodacy liczyć mogą na wypoczynek w naprawdę dobrych warunkach i na miłą atmosferę podczas urlopu. Według pracowników pensjonatu Willa Mewa w ostatnim czasie oczekiwania polskich i zagranicznych gości mocno się do siebie zbliżyły. Właściciele gdyńskich pensjonatów dokładają więc wszelkich starań, by wszystkim wczasowiczom zapewnić jak najlepsze warunki wypoczynku nad polskim morzem.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Lifestyle
Fot: lifestyle.newseria.pl

10 0 3012 14 kwietnia, 2017 News, Turystyka 14 kwietnia, 2017

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.