Prezenty marzeń Polaków

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Prezenty marzeń Polaków
Posted by

Prezenty marzeń Polaków

Biznes oparty na realizacji marzeń Polaków odnosi sukcesy

 

W Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszy się realizacja marzeń w formie niezapomnianych przeżyć, w których spełnianiu pomagają wyspecjalizowane firmy. Miłośników różnorodnych doznań nie brakuje w każdej dziedzinie, jednak jak wynika z danych serwisu PrezentMarzeń.com największym zainteresowaniem cieszą się marzenia dostarczające ekstremalnych emocji.

Nowa moda przyszła do Polski z Zachodu, gdzie branża bazująca na realizacji marzeń aktywnie rozwija się od kilkunastu lat. Hiszpanie najchętniej wybierają te, związane głównie z motoryzacją, Francuzi powiązane z turystyką, a w Niemczech dominują marzenia oparte na realizacji sportów ekstremalnych.

W Polsce, podobnie jak w Niemczech również rośnie szybko liczba marzycieli, którzy zgodnie z zrealizowaną sondą serwisu PrezentMarzeń.com deklarują chęć spróbowania sportów ekstremalnych – 36% z nich chce spełniać je za kierownicą (jazda off road, rajdy samochodowe), 26% w powietrzu (skoki spadochronowe, loty balonem, motolotnią czy paralotnią), a 19% w wodzie (nurkowanie, flyboard, parasailing). Polacy nie tylko mówią o swoich marzeniach wśród których poza własnym mieszkaniem i samochodem coraz częściej pojawiają się niestandardowe przeżycia, ale również je realizują. Potwierdzają to rosnące obroty firm, które pomagają swoim klientom w realizacji marzeń, wartość tego rynku szacuje się dziś w Polsce na poziomie 15 mln zł i dynamicznie rośnie.

Współcześni marzyciele to ludzie młodzi, mieszkańcy dużych miast chłonni na przyrost adrenaliny i uwielbiający mocne wrażenia. Są to głównie miłośnicy sportów ekstremalnych, dla których ryzyko jest niezbędnym elementem do osiągnięcia szczęścia. Najwięcej marzeń związanych z niesamowitymi przeżyciami, jak pokazują dane serwisu www.prezentmarzen.com realizowanych jest w województwie mazowieckim (36%), śląskim (10%) i wielkopolskim (9%). Następnie w dolnośląskim i pomorskim (po 8%), łódzkim (6%), lubelskim (5%) i kujawsko – pomorskim (5%).

Swoje marzenia realizują zazwyczaj osoby młode, 39% stanowią osoby w wieku 25 – 34 lat, a 26 % w wieku 35-44. Na trzeciej pozycji – 20 % klasyfikują się osoby pomiędzy 18 a 24 rokiem życia. Co ciekawe są to zazwyczaj ludzie zarabiający „średnią krajową”, w przedziale pomiędzy 2000 – 3500 zł netto miesięcznie, aż 48% ankietowanych. Jedynie 11 % deklaruje zarobki powyżej 5 000 zł netto miesięcznie. Interesujący jest fakt, iż to kobiety głównie są pomysłodawczyniami oryginalnych i niezapomnianych marzeń (68%), najczęściej to one chcą pomóc spełnić swojemu partnerowi ekstremalne doznania w powietrzu, na drodze lub pod wodą.

Wśród podniebnych przeżyć – marzeń Polaków największą popularnością cieszą się m.in. skok na bungee, lot balonem, motolotnią i paralotnią. Z kolei za kierownicą najchętniej dostarczamy sobie dawki adrenaliny przejażdżką Ferrari, Lamborghini, na kursie driftingu czy poprzez rajdowy trening.

W ciągu 5 lat od powstania firmy, pomogliśmy w realizacji marzeń niemal 12 000 Klientów. Wierzymy, że nasza działalność pomaga czerpać ludziom jeszcze więcej radości i satysfakcji z życia. Nasi Klienci okazali się bardzo kreatywni zgłaszając nam kolejne niesamowite pomysły na realizacje własnych marzeń lub dla swoich najbliższych. Większość z tych propozycji związanych jest z rozwijaniem pasji, aktywnością fizyczną i doświadczaniem niezapomnianych emocji – komentuje Kornel Piesio z serwisu www.prezentmarzen.com, należącego do firmy Emotivo – laureata nagrody Gazele e-Biznesu 2014.

W Polsce z roku na rok rośnie liczba marzycieli, którzy są gotowi podjąć ryzyko, aby przeżyć wyjątkowe emocje w powietrzu, za kierownicą lub w wodzie. Co oznacza, iż najlepsze firmy profesjonalnie zajmujące się spełnianiem marzeń Polaków czeka dalszy dynamiczny rozwój.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

1 0 1079 27 listopada, 2014 Biznes, News 27 listopada, 2014

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.