Sylwester z Operą Wiedeńską

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Sylwester z Operą Wiedeńską
Posted by

Sylwester z Operą Wiedeńską

Sylwestrowy wieczór z Operą Wiedeńską i Samsung TV UHD

Pomysłów na spędzenie nocy sylwestrowej jest mnóstwo – imprezy u znajomych, w klubach czy nawet na świeżym powietrzu. Coraz popularniejsze staje się także w Polsce spędzenie ostatniego dnia w roku w towarzystwie kultury. Firma Samsung, dzięki cenionej aplikacji Smart TV Wiedeńskiej Opery Państwowej dostarcza nam możliwości spędzenia Sylwestra ze sztuką wysoką w najwyższej jakości UHD.

Już 31 grudnia odbędzie się ostatnia w tym roku transmisja na żywo w zachwycającej rozdzielczości Ultra High Definition prosto z desek Opery Wiedeńskiej, jednej z najważniejszych scen operowych w Europie. Tego wieczoru, posiadacze telewizorów Samsung Smart TV UHD będą mieli możliwość obejrzenia słynnej opery Johanna Straussa Zemsta Nietoperza, korzystając z aplikacji Wiener Staatsoper dostępnej na platformie Samsung Smart TV nieodpłatnie.

Zemsta Nietoperza będzie ostatnią w tym roku transmisją na żywo z Opery Wiedeńskiej, realizowaną w rozdzielczości Ultra High Definition. Pierwszy taki pokaz został zrealizowany wspólnie przez firmę Samsung i Wiedeńską Operę Państwową w maju bieżącego roku. Nabucco Giuseppe Verdiego była pierwszą transmitowaną operą, a jednocześnie pierwszą na świecie transmisją strumieniowaną na żywo za pośrednictwem łącza internetowego w rozdzielczości Ultra High Definition. Od lutego 2015 roku możemy spodziewać się kolejnych oper w ofercie aplikacji, w tym takie cenione pozycje jak Tosca, Don Pasquale czy Traviata. Każda z transmisji realizowana jest przez 5 kamer UHD, które zapewnią widzom przed telewizorami niezapomniane przeżycia i doświadczenie opery na zupełnie nowy sposób.

Aplikacja Wiener Staatsoper Smart TV to połączenie opracowanej przez Samsung technologii z najwyższej jakości treściami zapewnianymi przez Wiedeńską Operę Państwową, jedną z trzech największych scen operowych w Europie. Pozwala ona odbiorcom na rozkoszowanie się muzyką operową na żywo w domowym zaciszu. Aplikacja została w tym roku uhonorowana nagrodą specjalną IBC, która wręczana jest firmom, którym najlepiej udało się połączyć technologię oraz wysokiej jakości treści w ciągu ostatniego roku. IBC to największa konwencja nadawców w Europie, w której uczestniczy ponad 1500 firm. Aplikacja Wiener Staatsoper Smart TV umożliwia oglądanie transmisji wystawianych oper na żywo oraz strumieniowanie wybranych dzieł na życzenie prosto na ekrany telewizorów Samsung. W aplikacji znajdziemy ekskluzywne materiały, takie jak dodatkowe informacje na temat wybranych oper, informacje zza kulis oraz wywiady z największymi gwiazdami opery.

Ponadto, posiadacze telewizorów Samsung UHD mogą także przygotować się do sylwestrowej zabawy w towarzystwie hitów filmowych w znakomitej jakości Ultra High Definition. Korzystając z aplikacji Strefa VOD UHD dostępnej jedynie na telewizorach Samsung UHD, możemy skorzystać z najszerszej na rynku oferty filmów w jakości UHD 4K. Wśród 35 dostępnych filmów, znajdziemy takie hity jak Mistrz Paula Thomasa Andersona, komediowy hit Żądze i pieniądze czy rodzime produkcje, takie jak W Ciemności w reżyserii Agnieszki Holland. Korzystając z oferty aplikacji dostępnych na telewizorach Samsung UHD, możemy zaserwować sobie solidną dawkę kultury w najwyższej jakości na koniec roku.

Źródło: materiały pochodzą ze strony : infowire.pl
fot: freeimages.com

2 0 979 29 grudnia, 2014 Biznes, News 29 grudnia, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.