Targi A+A - debata w dziedzinie bezpiecznej pracy

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Targi A+A – debata w dziedzinie bezpiecznej pracy
Posted by

Targi A+A – debata w dziedzinie bezpiecznej pracy

Branża BHP rośnie w siłę

 

Tegoroczne targi A+A ponownie dały świadectwo swojej wiodącej roli wśród imprez targowych poświęconych tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony w miejscu pracy.

Już wcześniej targi A+A osiągnęły rekordowe rezultaty w liczbie wystawców i zwiedzających, w tym roku potwierdziły swoją pozycję globalnego lidera w swojej branży. Targi są czynnikiem stymulującym dla rynku oraz dla politycznej debaty w dziedzinie bezpiecznej pracy, zarówno w Europie, jak i poza nią – takimi słowami Joachim Schaefer, dyrektor zarządzający Messe Duesseldorf GmbH, podsumował targi A+A 2015.

Odbywające się w dniach 27 – 30 października 2015 roku, targi A+A znów dały świadectwo swojej wiodącej roli wśród imprez targowych poświęconych tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony w miejscu pracy. Swoją tematyką objęły nie tylko zagadnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy, ale również ergonomii biura, zdrowia pracowników, jak również odzieży ochronnej i korporacyjnej, czy pracy na wysokościach.

W tym roku udział w targach wzięło 1887 firm z 57 krajów świata, prezentując swoje produkty 65 000 odwiedzających. W gronie wystawców znalazło się 26 firm z Polski:

AJ Group Sp. z o.o. ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Export-Import
Assecuro Sp. z o.o. Centralny Instytut Ochrony Pracy – PIB
D.K. MFG Sp. z o.o. Demar P.W.
Filter-Service Sp. z o.o. Hubix Jerzy Nowikow
PPHU BOGMAR Protektor S.A.
IMPALL Sp. z o.o. JMP International Sp. z o.o.
Kegel-Blazusiak Sp. z o.o. TETHYS Sp. z o.o.
Zakłady Odzieżowe Wbrzeże Urgent
OXYLINE Sp. z o.o. Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.
JS Gloves Juliusz Szewczyk Protekt
Secura B.C. Sp. z o.o. Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO
Polska Grupa Tekstylna – Poznan Sp.z.o.o FAGUM-STOMIL
FLAXPOL Sp. z o.o. Beta Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowy kongres A+A, konwent organizowany przez Basi (Federalne Stowarzyszenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy) przyciągnął zainteresowanie 5000 delegatów na 60 wydarzeń kongresowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami kongresu podzieliło się 350 prelegentów, światowej klasy specjalistów z dziedziny BHP.

Kolejne targi A+A odbędą się w dniach 17 – 20 października 2017.

Źródło: germany.trade.gov.pl
Fot: germany.trade.gov.pl

1 0 910 12 listopada, 2015 News, Praca, Wydarzenia 12 listopada, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.