Targi BAU w Monachium

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Targi BAU w Monachium
Posted by

Targi BAU w Monachium

Budujące widoki na przyszłość

 

Międzynarodowe Targi BAU to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej w Europie. W Monachium szczególnie dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się stoisko Sopro. Goście mogli przyjrzeć się flagowym rozwiązaniom firmy oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Impreza pobiła w tym roku rekord frekwencji. Przez sześć dni odwiedziło ją ponad ćwierć miliona gości! Prezentacja Sopro jak co roku cieszyła się ogromną popularnością. Stworzone z wyjątkową dbałością o szczegóły stoisko przyciągało uwagę publiczności i doskonale odzwierciedlało wizerunek firmy, kojarzący się z jakością i profesjonalizmem. Dwupoziomowy, luksusowy pawilon chętnie odwiedzali architekci, wykonawcy, partnerzy handlowi i dystrybutorzy pragnący poznać nowinki z dziedziny chemii budowlanej. Podczas gdy na drugim poziomie prowadzono intensywne rozmowy handlowe, na parterze odbywały się liczne prezentacje produktowe.

W tym roku Sopro położyło szczególny nacisk na najnowsze trendy w dziedzinie spoinowania okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego. Spośród szerokiej oferty targowej, w której znalazły się wysokiej klasy produkty do prac glazurniczych i budowlanych, fugi dekoracyjne Sopro cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Wiele emocji wzbudziła innowacyjna zaprawa fugowa nowej generacji – Sopro TitecFuge® plus. Odwiedzający brali też udział w cyklicznych pokazach fugowania mozaiki szklanej przy pomocy flagowego produktu Sopro – zaprawy do spoinowania nowej generacji – Sopro DF 10® Design Fuga Flex. Na temat stosowanej do jej wytwarzania opatentowanej technologii OPZ® wypowiadał się sam Dyrektor Działu Doradztwa Technicznego Sopro Bauchemie GmbH, Mario Sommer.

Tegorocznym Targom BAU, obok części ekspozycyjnej, towarzyszyły również liczne fora i panele dyskusyjne, podczas których eksperci branżowi dyskutowali nt. innowacyjnych technologii budowlanych oraz trendów w nowoczesnym budownictwie. – Budownictwo przyszłości potrzebuje produktów najwyższej jakości. Wykorzystując bogate doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkcji jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę chemii budowlanej do zmieniających się trendów w dziedzinie wykończeń wnętrz – podsumowuje udział Sopro na Targach BAU Adam Królak, Junior Product Manager w Sopro Polska.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

3 0 1089 23 lutego, 2015 News, Rozmaitości 23 lutego, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.