Targi BAU w Monachium

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Targi BAU w Monachium
Posted by

Targi BAU w Monachium

Budujące widoki na przyszłość

 

Międzynarodowe Targi BAU to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej w Europie. W Monachium szczególnie dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się stoisko Sopro. Goście mogli przyjrzeć się flagowym rozwiązaniom firmy oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Impreza pobiła w tym roku rekord frekwencji. Przez sześć dni odwiedziło ją ponad ćwierć miliona gości! Prezentacja Sopro jak co roku cieszyła się ogromną popularnością. Stworzone z wyjątkową dbałością o szczegóły stoisko przyciągało uwagę publiczności i doskonale odzwierciedlało wizerunek firmy, kojarzący się z jakością i profesjonalizmem. Dwupoziomowy, luksusowy pawilon chętnie odwiedzali architekci, wykonawcy, partnerzy handlowi i dystrybutorzy pragnący poznać nowinki z dziedziny chemii budowlanej. Podczas gdy na drugim poziomie prowadzono intensywne rozmowy handlowe, na parterze odbywały się liczne prezentacje produktowe.

W tym roku Sopro położyło szczególny nacisk na najnowsze trendy w dziedzinie spoinowania okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego. Spośród szerokiej oferty targowej, w której znalazły się wysokiej klasy produkty do prac glazurniczych i budowlanych, fugi dekoracyjne Sopro cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Wiele emocji wzbudziła innowacyjna zaprawa fugowa nowej generacji – Sopro TitecFuge® plus. Odwiedzający brali też udział w cyklicznych pokazach fugowania mozaiki szklanej przy pomocy flagowego produktu Sopro – zaprawy do spoinowania nowej generacji – Sopro DF 10® Design Fuga Flex. Na temat stosowanej do jej wytwarzania opatentowanej technologii OPZ® wypowiadał się sam Dyrektor Działu Doradztwa Technicznego Sopro Bauchemie GmbH, Mario Sommer.

Tegorocznym Targom BAU, obok części ekspozycyjnej, towarzyszyły również liczne fora i panele dyskusyjne, podczas których eksperci branżowi dyskutowali nt. innowacyjnych technologii budowlanych oraz trendów w nowoczesnym budownictwie. – Budownictwo przyszłości potrzebuje produktów najwyższej jakości. Wykorzystując bogate doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkcji jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę chemii budowlanej do zmieniających się trendów w dziedzinie wykończeń wnętrz – podsumowuje udział Sopro na Targach BAU Adam Królak, Junior Product Manager w Sopro Polska.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

3 0 1101 23 lutego, 2015 News, Rozmaitości 23 lutego, 2015

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.