Targi Caravan Salon w Niemczech

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Targi Caravan Salon w Niemczech
Posted by

Targi Caravan Salon w Niemczech

Caravan Salon 2016 w Düsseldorfie

W dniach 27.08 – 04.09.2016 r. odbyły się w Düsseldorfie targi Caravan Salon – międzynarodowe targi pojazdów i przyczep kempingowych.

W trakcie tegorocznej 55. edycji targów 590 wystawców przedstawiło swoje nowości w dziedzinie kempingu i caravaningu, prezentując w dwunastu halach na powierzchni ponad 210.000 m2 najnowocześniejsze kampery i przyczepy campingowe, a także osprzęt, namioty, wyposażenie kempingowe, akcesoria wędkarskie i urządzenia nawigacyjne. Targi odwiedziło 203.500 osób zainteresowanych caravaningiem oraz każdą formą spędzania urlopu, która gwarantuje swobodę w wyborze trasy i miejsca noclegu.

Na targach nie zabrakło także bardzo interesującej dla zwiedzających oferty firm polskich, z którą można zapoznać się bezpośrednio na stronach internetowych wystawców:
Elcamp HSK Auto sp. z o.o. sp. k. – www.elcamp.pl
Balcamp.pl Anita Balicka – www.balcamp.pl
F.H. Castor Dariusz Kluczkowski – www.europacampers.eu

 

Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach 25.08 – 03.09.2017 r. w Düsseldorfie.

 

Maciej Szmidt

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: własność redakcji

2 0 1420 14 września, 2016 News, Turystyka, Wydarzenia 14 września, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.