Targi Cosmetic Business w Monachium

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Targi Cosmetic Business w Monachium
Posted by

Targi Cosmetic Business w Monachium

INFOPOINT Polen na targach Cosmetic Business w Monachium

 

Niemiecki rynek kosmetyczny jest największym w Europie, a fachowe targi Cosmetic Business są jedyną imprezą targową w tym kraju skupiającą dostawców do tej gałęzi przemysłu oraz producentów finalnych kosmetyków sprzedających produkty i usługi tych pierwszych pod własną marką.

Zlecanie produkcji jest alternatywą dla dobrze znanych lokalnych lub międzynarodowych marek ze względu na znaczne oszczędności w kosztach produkcji. Oferty wystawców tej imprezy to produkcja private label, produkcja kontraktowa, maszyny i urządzenia dla przemysłu kosmetycznego i kontrola jakości.

Tegoroczna edycja skupiła 393 wystawców z 24 krajów na powierzchni 11 tys. m2.

W br. WPHI Berlin po raz kolejny obecny był ze stoiskiem informacyjnym INFO POINT POLAND. Dodatkowo indywidualne stoiska miało 9 polskich firm.

Generalnie wystawcy w Monachium zaprezentowali:

1) surowce (substancje aktywne, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, aromaty, substancje zapachowe, barwniki i pigmenty, filtry UV, oleje, tłuszcze, woski, emulgatory i środki konserwujące),

2) opakowania (opakowania do wszystkich rodzajów kosmetyków, zamknięcia, dozowniki, aplikatory pakowanie usługowe),

3) maszyny pakujące, etykietujące, oznaczanie opakowań,

4) stojaki reklamowe, displaye i ekspozytory.

Atmosfera targów sprzyjała nawiązywaniu nowych kontaktów kooperacyjnych, prowadzeniu rozmów handlowych i podpisywaniu kontraktów.

W drugim dniu targów w jednym z paneli konferencyjnych referat na temat certyfikacji produktów kosmetycznych na świecie wygłosił polski panelista dr Antoni Gwardys.

Lista polskich firm:

– Aniflex Sp. J Głowacka i Wspólnicy; http://www.aniflex.pl/en/

Producent samoprzylepnych etykiet i taśm termotransferowych, termicznych, etykiet foliowych, tabliczek znamionowych itp.

Relacja firmy z targów:

http://www.aniflex.pl/en/news/48-relacja-z-targow-cosmetic-business-w-monachium

 

Źródło: berlin.trade.gov.pl
Fot: berlin.trade.gov.pl

2 0 1210 16 czerwca, 2015 Biznes, News, Wydarzenia 16 czerwca, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.