Targi Inhorgenta w Monachium

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Targi Inhorgenta w Monachium
Posted by

Targi Inhorgenta w Monachium

Polskie firmy na targach Inhorgenta w Monachium, 20 – 23.02.2015

 

Zakończyła się 42. edycja Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków „Inhorgenta“.

W dniach 20 – 23 lutego br. na terenie Targów Monachijskich (Messe München) zaprezentowało się 1100 wystawców z branży jubilersko-zegarmistrzowskiej z 40 krajów. Oprócz firm niemieckich najliczniej reprezentowane były rynki: austriacki, włoski, szwajcarski.

W sumie targi odwiedziło ponad 26.000 zwiedzających (specjalistów branży) z ponad 75 krajów, w sumie ok. 1/3 gości zagranicznych. Mimo zauważalnej niższej frekwencji 94 procent respondentów oceniane targi Inhorgenta jako dobre.

W tym roku na targach Inhorgenta reprezentowało Polskę 45 wystawców, większość w ramach wspólnej prezentacji Branżowego Programu Promocji Branży Jubilersko Bursztynniczej Ministerstwa Gospodarki.

Wzorem roku ubiegłego WPHI Berlin zorganizował wspólnie z Konsorcjum „Bursztyn, Skarb Polski” przyjęcie koktajlowe na największym polskim stoisku firmy PZ Stelmach, połączone z rozmowami matchmakingowymi z potencjalnymi odbiorcami, w którym udział wzięło kilkudziesięciu gości. / WPHI Berlin

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony berlin.trade.gov.pl
Fot: freeimages.com

2 0 1074 25 lutego, 2015 News, Rozmaitości, Wydarzenia 25 lutego, 2015

Dodaj komentarz

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.