Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Targi InnoTrans 2016
Posted by

Targi InnoTrans 2016

InnoTrans 2016 w Berlinie

W Berlinie 21 września zakończyła się największa na świecie impreza wystawiennicza branży transportowej InnoTrans 2016.

Ambasador Andrzej Przyłębski wziął udział pod koniec września, w uroczystym otwarciu targów InnoTrans 2016, najważniejszej na świecie imprezy wystawienniczej branży transportowej.

Odwiedził stoiska największych polskich wystawców, w tym firmy Solaris, producenta autobusów i tramwajów oraz bydgoskiej PESA, wytwórcy pojazdów szynowych.

Wieczorem w towarzystwie podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, pana Witolda Słowika uczestniczył w uroczystym podpisaniu memorandum o współpracy pomiędzy firmą PESA a kolejami ukraińskimi. Dzień wcześniej (19 września), Ambasador wziął udział w konferencji zorganizowanej przez Railway Business Forum nt. interoperacyjności kolei polskich i niemieckich.

 

Źródło: Ambasada RP w Berlinie (berlin.msz.gov.pl)
Fot: berlin.msz.gov.pl

2 0 657 24 października, 2016 Biznes, News, Wydarzenia 24 października, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.