Targi tworzyw sztucznych i kauczuku w Dusseldorf

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Targi tworzyw sztucznych i kauczuku w Dusseldorf
Posted by

Targi tworzyw sztucznych i kauczuku w Dusseldorf

Targi tworzyw sztucznych i kauczuku – K 2016

W tegorocznej edycji targów weźmie udział 41 wystawców z Polski. W 2013 r. w targach wzięło udział 3 220 wystawców, w tym 2 159 z zagranicy. Targi odwiedziło 218 000 zwiedzających.

Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji ww. targów. W razie dalszych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Więcej informacji: www.k-online.de lub w przedstawicielstwie targów Düsseldorf w Warszawie: www.as-messe.pl

Witryna wydarzenia: www.k-online.de
Polski akcent: Reprezentacja polskich przedsiębiorców

Opracowała: MH; WPHI Kolonia

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

3 Możliwość komentowania Targi tworzyw sztucznych i kauczuku w Dusseldorf została wyłączona 1203 05 października, 2016 Biznes, Kalendarium, News, Niemcy, Wydarzenia 5 października, 2016

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.