Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Uroczystość w Berlinie ku czci polskich księży
Posted by

Uroczystość w Berlinie ku czci polskich księży

Uroczystość ku czci polskich księży pomordowanych w Sachsenhausen

Informujemy o Mszy św. w intencji polskich księży katolickich zamordowanych w obozie Sachsenhausen oraz uroczystości na cmentarzu Altglienicke w Berlinie.

Polska Misja Katolicka w Berlinie wspólnie z Katolicką Parafią Christus König zaprasza do udziału w Mszy świętej żałobnej w intencji polskich księży katolickich zamordowanych w obozie koncentracyjnym Sachsenhausen, których urny z prochami złożono w czasie II wojny światowej w zbiorowym grobie na cmentarzu Altglenicke przy Schönefelder Chaussee 100 w Berlinie.

Msza święta zostanie odprawiona w dniu 13 listopada 2016 roku o godz. 11:00 w kościele  p.w. Christus König, Nipkowstraße 19, 12489 Berlin.

O godzinie  13:00 modlitwa przy zbiorowym grobie na cmentarzu  Altglienicke, Schönefelder Chaussee 100, 12524 Berlin

Beata Stróż
Przewodnicząca Rady Parafialnej
Polskiej Misji Katolickiej w Berlinie

Birgit Biedermann
Pfarrgemeinderatsvorsitzende
der Berliner Gemeinde Christus König

 

Źródło: Ambasada RP w Berlinie (berlin.msz.gov.pl)
Fot: berlin.msz.gov.pl

1 0 811 07 listopada, 2016 Kalendarium, Kultura i sztuka, News, Niemcy, Wydarzenia 7 listopada, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.