Autostrada A4 z Niemiec do Krakowa

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Autostrada A4 z Niemiec do Krakowa
Posted by

Autostrada A4 z Niemiec do Krakowa

Autostrada A4 dla turystów

14 sierpnia 2009 r.  został otwarty ponad 50 kilometrowy odcinek autostrady A4 Krzyżowa-Zgorzelec, co daje początek procesowi integracji infrastruktury drogowej Polski z systemem autostrad europejskich.

Dzięki oddaniu do użytku tego odcinka autostrady, znacznemu ułatwieniu uległa dostępność dla turystów zagranicznych takich atrakcji turystycznych Polski jak Wrocław, Kraków a nawet Zakopane. Dotyczy to głównie turystów z Niemiec oraz Holandii.

Jednocześnie do końca przyszłego roku planowane jest doprowadzenie odcinka innej polskiej autostrady A1 od Gliwic do granicy z Czechami.

Rozwój nowoczesnej infrastruktury drogowej w Polsce w jednoznacznie pozytywny sposób wpływa na rozwój ruchu turystycznego do Polski.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: własność redakcji

Polecamy artykuły:

Przyjazdy turystów do Polski w 2012 roku
Kalendarz imprez turystycznych na 2014 rok
– Infrastruktura drogowa Polski
– Komunikacja w Niemczech i Polsce

1 0 1654 03 lutego, 2014 News, Turystyka Luty 3, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.