Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

No related posts were found
Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Busy i autokary do Niemiec znajdziesz w polskiej wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl
Posted by

Busy i autokary do Niemiec znajdziesz w polskiej wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl

Jeżeli dotychczas znalezienie dobrej oferty przejazdu za granicę kojarzyło Ci się z koniecznością spędzenia dłuższego czasu na przeglądaniu wielu stron w sieci, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz znalezienie najlepszej oferty przejazdu jest łatwiejsze i szybsze niż dotychczas, dzięki nowej polskiej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl.

Busy do Niemiec

Busy do Niemiec są jednym z najczęściej wyszukiwanych kierunków w serwisie Flotea.pl. Wielu Polaków jeździ regularnie do naszego zachodniego sąsiada. Niektórzy mieszkają tam na stałe, inni jeżdżą do pracy sezonowej, a jeszcze inni odwiedzają rodzinę w Niemczech.

Busy z Niemiec do Polski

Równie popularne, co busy do Niemiec są przejazdy powrotne, czyli busy z Niemiec do Polski. Polacy mieszkający w Niemczech lub przebywający tam okresowo, wyszukują w internecie polskich firm przewozowych, które oferują przejazdy powrotne do kraju.

Przejazdy do Niemiec w trybie door2door

W nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami znajdziesz między innymi przejazdy do Niemiec w trybie door2door, czyli spod drzwi do drzwi. Taka forma podróży jest bardzo wygodna, ponieważ kierowca przyjeżdża po Ciebie dosłownie pod drzwi Twojego domu (chyba, że zażyczysz sobie odbiór z innego adresu).

Aby skorzystać z przejazdu w trybie door2door, podczas zamówienia na stronie Flotea.pl podaj dokładny adres, pod którym wsiąść do busa oraz adres, pod który kierowca ma Cię dowieźć.

Autokary do Niemiec

Dużą popularnością cieszą się także autokary do Niemiec. W tym przypadku kierowca nie przyjeżdża po pasażera pod drzwi, jak to ma miejsce w trybie door2door. Podróż odbywa się tradycyjnie – wyjazd z dworca i przyjazd na dworzec w miejscowości docelowej.

Ceny biletów na przejazdy do Niemiec

Warto na wstępie podkreślić, iż ceny biletów, które znajdziesz na stronie Flotea.pl mogą ulegać zmianom. Jest to spowodowane tym, że serwis gromadzi  w jednym miejscu oferty wielu przewoźników, którzy konkurują między sobą między innymi poziomem cen. Gdy pojawi się nowy przewoźnik może ustalić niższą cenę niż pozostałe firmy, aby skutecznie konkurować i walczyć o zainteresowanie pasażerów.

Najbardziej korzystają na tym podróżni, ponieważ mogą w jednym miejscu przeglądać oferty wielu przewoźników, porównywać ceny i wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Obecnie ceny biletów na busy i autokary do Niemiec zaczynają się od 270 zł.

Sprawdź stronę Flotea.pl, aby poznać więcej szczegółów.

Fot. flotea.pl

17 Możliwość komentowania Busy i autokary do Niemiec znajdziesz w polskiej wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl została wyłączona 6965 21 sierpnia, 2017 News, Turystyka 21 sierpnia, 2017

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.