Strona główna » Busy i autokary do Niemiec znajdziesz w polskiej wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl

Busy i autokary do Niemiec znajdziesz w polskiej wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl

dodane przez: Grzegorz L
0 ilość komentarzy

Jeżeli dotychczas znalezienie dobrej oferty przejazdu za granicę kojarzyło Ci się z koniecznością spędzenia dłuższego czasu na przeglądaniu wielu stron w sieci, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz znalezienie najlepszej oferty przejazdu jest łatwiejsze i szybsze niż dotychczas, dzięki nowej polskiej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl.

Busy do Niemiec

Busy do Niemiec są jednym z najczęściej wyszukiwanych kierunków w serwisie Flotea.pl. Wielu Polaków jeździ regularnie do naszego zachodniego sąsiada. Niektórzy mieszkają tam na stałe, inni jeżdżą do pracy sezonowej, a jeszcze inni odwiedzają rodzinę w Niemczech.

Busy z Niemiec do Polski

Równie popularne, co busy do Niemiec są przejazdy powrotne, czyli busy z Niemiec do Polski. Polacy mieszkający w Niemczech lub przebywający tam okresowo, wyszukują w internecie polskich firm przewozowych, które oferują przejazdy powrotne do kraju.

Przejazdy do Niemiec w trybie door2door

W nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami znajdziesz między innymi przejazdy do Niemiec w trybie door2door, czyli spod drzwi do drzwi. Taka forma podróży jest bardzo wygodna, ponieważ kierowca przyjeżdża po Ciebie dosłownie pod drzwi Twojego domu (chyba, że zażyczysz sobie odbiór z innego adresu).

Aby skorzystać z przejazdu w trybie door2door, podczas zamówienia na stronie Flotea.pl podaj dokładny adres, pod którym wsiąść do busa oraz adres, pod który kierowca ma Cię dowieźć.

Autokary do Niemiec

Dużą popularnością cieszą się także autokary do Niemiec. W tym przypadku kierowca nie przyjeżdża po pasażera pod drzwi, jak to ma miejsce w trybie door2door. Podróż odbywa się tradycyjnie – wyjazd z dworca i przyjazd na dworzec w miejscowości docelowej.

Ceny biletów na przejazdy do Niemiec

Warto na wstępie podkreślić, iż ceny biletów, które znajdziesz na stronie Flotea.pl mogą ulegać zmianom. Jest to spowodowane tym, że serwis gromadzi  w jednym miejscu oferty wielu przewoźników, którzy konkurują między sobą między innymi poziomem cen. Gdy pojawi się nowy przewoźnik może ustalić niższą cenę niż pozostałe firmy, aby skutecznie konkurować i walczyć o zainteresowanie pasażerów.

Najbardziej korzystają na tym podróżni, ponieważ mogą w jednym miejscu przeglądać oferty wielu przewoźników, porównywać ceny i wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Obecnie ceny biletów na busy i autokary do Niemiec zaczynają się od 270 zł.

Sprawdź stronę Flotea.pl, aby poznać więcej szczegółów.

Fot. flotea.pl

Ciekawe wiadomości