Dobry klimat dla zagranicznego biznesu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Dobry klimat dla zagranicznego biznesu
Posted by

Dobry klimat dla zagranicznego biznesu

Polska utrzymuje dobry klimat dla zagranicznego biznesu (grudzień 2016)

Aż 97 proc. inwestorów zagranicznych, którzy weszli na polski rynek, zainwestowałoby w naszym kraju ponownie, wynika z 10. edycji „Badania klimatu inwestycyjnego w Polsce” przeprowadzonego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Dobry klimat inwestycyjny, świetnie wykształcona kadra inżynierska to czynniki, które często decydują o tym, że Polska wygrywa konkurencję z innymi krajami z Europy Środkowo-Wschodniej i nie tylko. Badanie pokazuje, że klimat inwestycyjny sprzyja Polsce, a Polska sprzyja inwestorom – zwłaszcza tym z najbardziej innowacyjnych sektorów.

W ramach realizacji Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, polski rząd podjął szereg działań służących tworzeniu przyjaznego klimatu dla wszystkich prowadzących biznes w Polsce. Jest wśród nich niedawno ogłoszona Konstytucja dla Biznesu, czy sukcesywnie powiększający się pakiet ułatwień dla innowatorów. Wszystkie te inicjatywy są odpowiedzią na postulaty przedsiębiorców, którzy wiążą swój rozwój z naszym krajem.

Więcej informacji:

http://www.paiz.gov.pl/20161215/Polska_atrakcyjna_dla_inwestorow_zagranicznych#

Opracowała: MH; WPHI Kolonia

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: własność redakcji

1 0 507 11 stycznia, 2017 Biznes, News Styczeń 11, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.