Strona główna » Fresh Market 2015 – konferencja 25.09.2015

Fresh Market 2015 – konferencja 25.09.2015

by Agnieszka L
0 comment

Fresh Market 2015 Business Meetings & Retail Center

 

Fresh Market 2015 to spotkanie dostawców warzyw i owoców z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, siódma już edycja, odbędzie się 25 września w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W ciągu siedmiu lat Fresh Market zyskał uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wśród dystrybutorów owoców i warzyw z Europy i nie tylko.

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród dotychczasowych uczestników konferencji znaleźli się reprezentanci marketów: Auchan, Biedronka, TESCO, Carrefour, Intermarche, Kaufland, Selgros, Makro, Piotr i Paweł, Marcpol, PoloMarket, Stokrotka, Bomi, Alma, Zielony Market, Chata Polska, Dino, rosyjskie sieci Victoria (grupa Dixi), Magnit, Lenta, Almi oraz niemiecka sieć Globus. Fresh Market 2015 to jedyna i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o warunkach rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych warzyw i owoców.

W tym roku po raz drugi odchodzimy od dotychczasowej formuły wydarzenia. Fresh Market skupia się na spotkaniach biznesowych i temu zostanie poświęcona w całości. Nie oznacza to jednak, że zabraknie miejsca dla tych, którzy chcą przedstawić swoją
ofertę na stoisku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników równolegle do Fresh Market zorganizowane będą po raz drugi Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo. Szczegółowe informacje dotyczące targów dostępne są na stronie www.fruitexpo.pl

Fresh Market to także wykłady ekspertów branży owocowo-warzywnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży owocowo-warzywnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w najbliższym sezonie.

Podczas Fresh Market 2015 po raz piąty zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu, Fresh Market Award – Produkt Roku, na najbardziej innowacyjny produkt branży owocowowarzywnej.

W konferencji Fresh Market 2014 uczestniczyło 300 osób z ponad 150 firm z Polski, Włoch, Hiszpanii, Francji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Czech, Niemiec, Szwecji.

Informacja o organizatorze

Portal fresh-market.pl jest największym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej serwisem informacyjnym dla sektora handlu i produkcji owocowo-warzywnej. Dociera codziennie do kilku tysięcy firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją warzyw i owoców. Strona odnotowuje miesięcznie ponad 400 000 odwiedzin użytkowników. Dzięki wersjom językowym angielskiej i rosyjskiej portal dociera do handlowców na całym świecie.

 

Źródło: berlin.trade.gov.pl
Fot: berlin.trade.gov.pl

You may also like