Strona główna » IQ Sport Advisory Group i Steilpass

IQ Sport Advisory Group i Steilpass

dodane przez: Agnieszka L
0 ilość komentarzy

IQ Sport Advisory Group wspólnie z Steilpass dla niemieckiej Bundesligi

IQ Sport Advisory Group nawiązała współpracę z niemiecką agencją doradztwa marketingowego Steilpass. W ramach wspólnych działań, firmy będą wdrażać stworzoną przez łódzką firmę platformę eFAN24 w wybranych klubach niemieckiej Bundesligi.

– Firma Steilpass zgłosiła się do nas po tegorocznych targach Fan Experience Forum w Londynie, na których prezentowaliśmy naszą platformę eFAN24. Uznali, że jest to ciekawe i przede wszystkim innowacyjne narzędzie, które dobrze zrealizuje swoje zadanie na imprezach i eventach sportowych. W związku z tym skierowali do IQ Sport Advisory Group propozycje partnerstwa na rynku niemieckim – komentuje Rafał Dylewski, IQ Sport Advisory Group.

Steilpass, to agencja doradztwa marketingowego i sponsoringowego dla firm i obiektów sportowych oraz eventowych. Największym stadionom, klubom sportowym i markom na rynku niemieckim pomagają realizować strategie marketingowe i sponsoringowe. Ważnym aspektem ich działań jest doradztwo w zakresie budowania zaangażowania uczestników wydarzeń masowych i podnoszenia jakości doświadczeń meczowych.

W ramach partnerstwa, firmy połączą siły i będą razem wprowadzać platformę eFAN24 w wybranych klubach niemieckiej Bundesligi. – Przede wszystkim celem naszych wspólnych działań będzie zwiększenie zainteresowania produktami i usługami oferowanymi przez organizatorów, sponsorów i parterów biznesowych wydarzeń sportowych.. Platforma eFAN24 oparta na technologii iBeacons kieruje właśnie uwagę kibiców do konkretnych usług,produktów oraz innych wartości dodanych, które podnoszą jakość doświadczeń meczowych. Dzięki temu pełni dwie ważne dla organizatora funkcje. Z jednej strony daje dodatkowe, dedykowane kibicom korzyści. Jednocześnie zwiększa pakiet profitów dla organizatorów i sponsorów wydarzeń, korzystnie wpływając na wskaźnik konwersji fanów i lepszą monetyzację ich emocji. – dodaje Dylewski z IQ Sport Advisory Group.

Źródło: materiały pochodzą ze strony: infowire.pl
fot: freeimages.com

Ciekawe wiadomości