Strona główna » Lotto USA Powerball – do wygrania 422 mln USD

Lotto USA Powerball – do wygrania 422 mln USD

dodane przez: Dominik S
0 ilość komentarzy

Zastanawiałeś się kiedyś, co zrobiłbyś z wielką wygraną lotto? Marzy Ci się podróż dokoła świata, wielki dom, luksusowy samochód, garderoba wielkości przeciętnego mieszkania? Bez względu na to, jakie marzenia skrywasz w swoim sercu, wygrana kumulacji loterii Powerball USA, która oferuje obecnie ponad 1,67 miliarda złotych na pewno pomogłaby Ci je spełnić!

Nie słyszałeś jeszcze o amerykańskim gigancie, który w styczniu tego roku zaoferował kumulację 1,6 miliarda dolarów? Lotto USA numer jeden na świecie po raz kolejny podnosi adrenalinę u wszystkich fanów gier liczbowych. Najbliższe losowanie tej loterii odbędzie się już w tę środę, 26 lipca 2016 r., a do wygrania będzie aż 422 miliony dolarów. Jeszcze nie do końca otrząsnęliśmy się po ogromnej kumulacji Mega Millions 540 mln$, która rozbita została na początku lipca, a już po raz kolejny mamy szanse na ogromną wygraną dzięki loterii ze Stanów Zjednoczonych.

Nie ma najmniejszego znaczenia, w jakim miejscu na świecie mieszkasz – grając w lotto online przez Internet na theLotter masz szanse zgarnięcia największej obecnie kumulacji na świecie bez potrzeby wychodzenia z domu! Tak naprawdę tylko kilka kliknięć myszy dzieli Cię od wygranej, która w ciągu jednego wieczoru całkowicie odmienić może Twoje życie.

Kupony Powerball USA przez Internet

Aby zamienić wszystkie sny w rzeczywistość wystarczy założyć konto na platformie theLotter, a następnie przejść do strony poświęconej loterii Powerball. Na zamieszczonym elektronicznym kuponie wytypować należy 5 z 69 liczb oraz 1-26. Pierwsze 5 liczb jest liczbami regularnymi, natomiast jeden numer wybierany oddzielnie nazywany jest Power Ball i niezbędny jest do zgarnięcia np. nagrody pierwszego stopnia. Po wytypowaniu numerów dokonujemy płatności i wysyłamy kupon, a lokalny przedstawiciel theLotter zakupuje go u oficjalnego operatora loterii, a następnie zamieszcza na naszym prywatnym koncie na stronie.

Zaraz po zakończeniu losowania na stronie zamieszczane są jego wyniki. Istnieje również opcja aktywacji alertów, które natychmiastowo będą informowały Cię o wylosowanych numerach na wybranych przez Ciebie loteriach. Jeśli wygrasz, natychmiastowo otrzymasz od theLotter powiadomienie o wygranej, a następnie informacje o sposobie odbioru nagrody. Od wygranych niepobierane są żadne opłaty oraz prowizje z wyłączeniem podatków lokalnych bądź stanowych w przypadku loterii amerykańskich.

Kilka wskazówek jak wygrać w lotto

Chociaż dobrze wiadomo, że nikt nie wymyślił niezawodnego sposobu na wygraną to istnieje kilka taktyk, które mogą pomoc w walce o kumulacje Twoich marzeń. Po pierwsze, statystki pokazują, że częściej wygrywa się stosując metodę chybił trafił niż w przypadku samodzielnego typowania numerów. Jeśli jednak posiadasz swoje ulubione numery, którymi chcesz zagrać, zawsze powinieneś trzymać się tego samego zestawu. Wtedy Twoje szanse na wygraną również się zwiększają. Pomocne może być również korzystanie z gry systemem (podczas której typuje się większą od wymaganej liczbę numerów), lub granie w syndykacie, czyli tak zwanej grupie lotto, w której to łączy się siły z innymi graczami w walce o wygraną nie płacąc przy tym fortuny za kupony. Dla zapominalskich dobra jest również opcja Subskrypcji bądź Wielokrotnego Losowania, dzięki której gwarantujemy sobie udział w kilku bądź kilkunastu losowaniach pod rząd bez obawy o przegapienie kumulacji.

Chociaż żadna z tych metod nie da nam 100% zwycięstwa to jedno jest pewne – aby wygrać, trzeba grać! Nie zwlekaj już dłużej i zakup oficjalny kupon lotto Powerball już teraz!

Ciekawe wiadomości