Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Lufthansa w Polsce
Posted by

Lufthansa w Polsce

Lufthansa rozwija skrzydła we Wrocławiu

Linie lotnicze Lufthansa odpowiadają na rosnące potrzeby pasażerów wrocławskiego lotniska. Uruchamiają więcej połączeń i wprowadzają większe samoloty, dzięki temu przewiozą nawet 30 procent dodatkowych podróżnych.

Linie lotnicze Lufthansa z powodzeniem rozwijają swoją ofertę w Porcie Lotniczym Wrocław. Obecnie latają do Frankfurtu i Monachium. To główne porty przesiadkowe niemieckiego przewoźnika. I z tych połączeń korzysta coraz więcej pasażerów.

Więce j lotów

W pierwszym kwartale 2014 roku z Wrocławia do Frankfurtu poleciało 15% więcej osób niż w analogicznym okresie 2013 roku. Z kolei podróżnych wybierających się do Monachium było 16% więcej. Pasażerów przybywa nie tylko Lufthansie. Port Lotniczy Wrocław od wielu miesięcy notuje systematyczny wzrost liczby pasażerów wybierających sieciowe połączenia międzynarodowe. Korzystają z nich głównie osoby podróżujące w interesach.

W związku z intensywnym rozwojem niemiecki przewoźnik w sezonie letnim 2014 wprowadził kilka zmian. Obie trasy obsługują większe samoloty, a tym samym zwiększyła się liczba oferowanych miejsc. Dodatkowo Lufthansa uruchomiła wczesno poranne rejsy, które stwarzają znakomite możliwości przesiadkowe zarówno w Monachium jak i we Frankfurcie.

– Dzięki nowym połączeniom z Wrocławia do Monachium i Frankfurtu, a także większym samolotom, liczba miejsc oferowanych przez Lufthansę w Polsce zwiększy się o 30% 1; mówi Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. Odpowiadamy w ten sposób na rosnące potrzeby pasażerów w regionie, którzy coraz chętniej korzystają z naszych usług. Wprowadzenie większych samolotów pozwoli przewieźć jeszcze więcej pasażerów do Frankfurtu i Monachium.

Rejsy poranne do Frankfurtu (w tygodniu o godz. 6:05, w weekend o 6:40) obsługuje Bombardier CRJ-700, który zabiera na pokład 120 pasażerów. Z kolei do Monachium (od poniedziałku do soboty o godz. 6:00) lata Bombardier CRJ9, zabierający 90 podróżnych. W sezonie letnim Lufthansa oferuje we Wrocławiu 30 rejsów tygodniowo.

Najwy ższa klasa

Wycho dząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w sezonie letnim niemiecki przewoźnik uruchomił atrakcyjną ofertę dodat kową. Osoby podróżujące z Lufthansą w klasie biznes mogą korzystać na wrocławskim lotnisku z najbardziej prestiżowej usługi VIP Pass całkowicie za darmo. Dzięki temu mają dostęp do:

  • Najle pszych miejsc parkingowych tuż przy terminalu
  • Indyw idualnej obsługi na każdym etapie pobytu na lotnisku
  • Elega nckiego salonu VIP przed odlotem
  • Wykwi ntnego menu
  • Przej azdu limuzyną Jaguar do samolotu

– Doświadczony przewoźnik, najważniejsze europejskie lotniska, a do tego najwyższy standard obsługi. Trudno znaleźć lepszą ofertę mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
Nasi pasażerowie mogą spodziewać się błyskawicznej i dyskretnej odprawy oraz podróży
w komfortowych warunkach. Słowem klasa biznes na ziemi i w powietrzu.

Usług i VIP & Business Services w Porcie Lotniczym Wrocław są coraz częściej wybierane przez podróżnych. Wymagają oni lepszych standardów obsługi, a takie możliwości zapewniają m.in. trzy rodzaje usług:

  • VIP Pass
  • Busin ess Pass
  • Meet & Fly

Dzięk i temu pasażerowie mają pewność szybkiego przejścia z parkingu do samolotu i równie szybkiej odprawy wystarczy dosłownie kilka minut. Koszt usługi rozpoczyna się już od 50 euro. Z oferty korzystają nie tylko pasażerowie samolotów rejsowych, ale też coraz więcej biznesmenów przylatujących do Wrocławia prywatnymi samolotami. W terminalu znajduje się także Executive Lounge. To komfortowo umeblowany salonik zaopatrzony w rozmaite przekąski i napoje, z dostępem do szerokopasmowego internetu, urządzeń biurowych i TV jest doskonale przystosowany do pracy lub relaksu przed podróżą. Bezpłatny wstęp do Executive Loungeu mają uprawnieni pasażerowie*.

W Porcie Lotniczym Wrocław sieciowe połączenia międzynarodowe obsługują także linie lotnicze SAS, które 12 razy w tygodniu latają do Kopenhagi, oraz linie lotnicze Eurolot, które zapewniają połączenia z głównymi lotniskami Zurychu, Brukseli oraz Paryża. W świat można także lecieć z przesiadką w Warszawie, do której 6 razy dziennie dolecimy na pokładach samolotów linii LOT.

Dzięki temu wrocławskie lotnisko gwarantuje swoim pasażerom kompleksową ofertę połączeń do najważniejszych centrów biznesowych i hubów przesiadkowych w Europie.

* Bezpłatnie z Executive Loungeu mogą skorzystać pasażerowie podróżujący w klasie biznes rejsami PLL LOT, Lufthansy (karty Miles & More o statusie Hon i Senator) oraz SAS w taryfie SAS Plus, a także Eurolot w taryfie PREMIUM oraz posiadacze kart Priority Pass, Airport Angel, Diners Club, Citygold Select.

49 zł za wstęp zapłacą posiadacze Silver Star Alliance lecący LOTem, Lufthansą, SAS oraz posiadacze karty Gold i Silver lecący liniami Germanwings i Eurolot.

80 zł za wstęp zapłacą pasażerowie, którzy nie posiadają żadnych kart.

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

1 0 1318 14 sierpnia, 2014 News, Turystyka 14 sierpnia, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.