Strona główna » Targi BAU w Monachium

Targi BAU w Monachium

by Agnieszka L
0 comment

Budujące widoki na przyszłość

 

Międzynarodowe Targi BAU to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej w Europie. W Monachium szczególnie dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się stoisko Sopro. Goście mogli przyjrzeć się flagowym rozwiązaniom firmy oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Impreza pobiła w tym roku rekord frekwencji. Przez sześć dni odwiedziło ją ponad ćwierć miliona gości! Prezentacja Sopro jak co roku cieszyła się ogromną popularnością. Stworzone z wyjątkową dbałością o szczegóły stoisko przyciągało uwagę publiczności i doskonale odzwierciedlało wizerunek firmy, kojarzący się z jakością i profesjonalizmem. Dwupoziomowy, luksusowy pawilon chętnie odwiedzali architekci, wykonawcy, partnerzy handlowi i dystrybutorzy pragnący poznać nowinki z dziedziny chemii budowlanej. Podczas gdy na drugim poziomie prowadzono intensywne rozmowy handlowe, na parterze odbywały się liczne prezentacje produktowe.

W tym roku Sopro położyło szczególny nacisk na najnowsze trendy w dziedzinie spoinowania okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego. Spośród szerokiej oferty targowej, w której znalazły się wysokiej klasy produkty do prac glazurniczych i budowlanych, fugi dekoracyjne Sopro cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Wiele emocji wzbudziła innowacyjna zaprawa fugowa nowej generacji – Sopro TitecFuge® plus. Odwiedzający brali też udział w cyklicznych pokazach fugowania mozaiki szklanej przy pomocy flagowego produktu Sopro – zaprawy do spoinowania nowej generacji – Sopro DF 10® Design Fuga Flex. Na temat stosowanej do jej wytwarzania opatentowanej technologii OPZ® wypowiadał się sam Dyrektor Działu Doradztwa Technicznego Sopro Bauchemie GmbH, Mario Sommer.

Tegorocznym Targom BAU, obok części ekspozycyjnej, towarzyszyły również liczne fora i panele dyskusyjne, podczas których eksperci branżowi dyskutowali nt. innowacyjnych technologii budowlanych oraz trendów w nowoczesnym budownictwie. – Budownictwo przyszłości potrzebuje produktów najwyższej jakości. Wykorzystując bogate doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkcji jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę chemii budowlanej do zmieniających się trendów w dziedzinie wykończeń wnętrz – podsumowuje udział Sopro na Targach BAU Adam Królak, Junior Product Manager w Sopro Polska.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

You may also like