Strona główna » Targi EXPO REAL 2016

Targi EXPO REAL 2016

dodane przez: Marek K
0 ilość komentarzy

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji największych targów inwestycyjnych w Europie – EXPO REAL 2016

W tym roku odbędą się w dniach od 4 do 6 października (wtorek-czwartek). Ubiegłoroczna edycja potwierdziła wiodące znaczenie targów w światowej branży nieruchomości. Zanotowaliśmy na targach ponad 37 tys. odwiedzających oraz 1.700 wystawców z 33 krajów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że niemal wszyscy odwiedzający to profesjonaliści bezpośrednio związani z rynkiem inwestycji i nieruchomości.

Targi mają opinię imprezy roboczej – konkretni partnerzy przychodzą z konkretną ofertą. Zakres tematyczny targów obejmuje inwestycje w nieruchomościach, ich finansowanie, zarządzanie, doradztwo, projektowanie i rozwój, architekturę i planowanie oraz wszelkie inne usługi związane z inwestycjami.

Znaczący jest udział Polski w targach EXPO REAL. Polska jest widocznym partnerem na rynku i od kilku lat plasuje się w czołówce pod względem ilości wystawców. W ostatniej edycji udział wzięło blisko 30 wystawców z Polski, a wśród nich przeważały miasta i regiony z całego kraju, min. Warszawa, Kraków, Łódź, szereg województw, agencji rozwoju a także rosnąca liczba firm deweloperskich, prezentując bogatą ofertę inwestycyjną.

Witryna wydarzenia: www.exporeal.net

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

Ciekawe wiadomości