Targi EXPO REAL 2016

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Targi EXPO REAL 2016
Posted by

Targi EXPO REAL 2016

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji największych targów inwestycyjnych w Europie – EXPO REAL 2016

W tym roku odbędą się w dniach od 4 do 6 października (wtorek-czwartek). Ubiegłoroczna edycja potwierdziła wiodące znaczenie targów w światowej branży nieruchomości. Zanotowaliśmy na targach ponad 37 tys. odwiedzających oraz 1.700 wystawców z 33 krajów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że niemal wszyscy odwiedzający to profesjonaliści bezpośrednio związani z rynkiem inwestycji i nieruchomości.

Targi mają opinię imprezy roboczej – konkretni partnerzy przychodzą z konkretną ofertą. Zakres tematyczny targów obejmuje inwestycje w nieruchomościach, ich finansowanie, zarządzanie, doradztwo, projektowanie i rozwój, architekturę i planowanie oraz wszelkie inne usługi związane z inwestycjami.

Znaczący jest udział Polski w targach EXPO REAL. Polska jest widocznym partnerem na rynku i od kilku lat plasuje się w czołówce pod względem ilości wystawców. W ostatniej edycji udział wzięło blisko 30 wystawców z Polski, a wśród nich przeważały miasta i regiony z całego kraju, min. Warszawa, Kraków, Łódź, szereg województw, agencji rozwoju a także rosnąca liczba firm deweloperskich, prezentując bogatą ofertę inwestycyjną.

Witryna wydarzenia: www.exporeal.net

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

2 Możliwość komentowania Targi EXPO REAL 2016 została wyłączona 854 28 września, 2016 Biznes, Kalendarium, News, Niemcy, Wydarzenia 28 września, 2016

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.