Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Targi ISH we Frankfurcie
Posted by

Targi ISH we Frankfurcie

Ponad 80 polskich wystawców na targach instalacji, ogrzewania, energii – ISH we Frankfurcie n/Menem; 14-18.03.2017

W tegorocznej edycji targów bierze udział 2 482 wystawców z całego świata, w tym 84 z Polski. Stoiska polskich wystawców wizytował Kierownik WPHI Kolonia. Przedmiotem rozmów były instrumenty wsparcia dla eksporterów, w tym zakres usług świadczonych przez WPHI. Spotkania były również okazją do promocji Portalu Promocji Eksportu jako platformy nawiązywania kontaktów.

Obroty niemieckiej branży wynoszą ponad 55 mld EUR. Polscy wystawcy podkreślają, że rynek niemiecki jest dla nich wciąż hermetyczny i trudno dostępny. Pomimo tego pozytywnie oceniają uczestnictwo w tych targach, gdzie spotyka się cały świat z tej branży i jest to okazja do nawiązania kontaktów spoza Niemiec.

Należy przypomnieć, że w poprzedniej edycji krajem partnerskim ISH 2015 była Polska. W tym roku krajem partnerskim jest Turcja.

Opracował: SH; WPHI Kolonia

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

2 Możliwość komentowania Targi ISH we Frankfurcie została wyłączona 818 27 marca, 2017 Biznes, Energetyka, News, Wydarzenia 27 marca, 2017

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.