Strona główna » TIRENDO wspiera 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

TIRENDO wspiera 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

dodane przez: Marta W
0 ilość komentarzy

Sebastian Vettel
autograf na czapce Infinity Red Bull

Oryginalna czapka z daszkiem
Infinity Red Bull Racing Team!
Autograf: SEBASTIAN VETTEL – czterokrotny mistrz świata F1

✓ logo Infinity Red Bull Team w oryginalnych kolorach
✓ granatowe tło – kolor zespołu
✓ wysoka jakość materiału
✓ pasek z metalowym klipsem, umożliwiający dopasowanie rozmiaru
✓ 100% bawełna

Idealny gadżet dla każdego fana Infinity Red Bull Team, Sebastiana Vetella czy po prostu FORMUŁY 1. Musisz ją mieć!

SEBASTIAN VETTEL – najgorętsze nazwisko Formuły 1 ostatnich lat, kierowca Red Bull Racing, niekwestionowany lider oraz czterokrotny mistrz świata F1 wspiera 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 12 stycznia 2014 Jurek Owsiak i WOŚP zagrają na rzecz zakupu specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Teraz także Ty możesz dołączyć do grona wielbicieli F1 i stać się posiadaczem niezwykłego upominku przekazanego przez SEBASTIANA VETTELA!

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem Formuły 1 i pragniesz pomóc, nadarza się wyjątkowa okazja, której nie możesz przegapić. Na aukcji przygotowanej przez firmę TIRENDO, której ambasadorem jest SEBASTIAN VETTEL, będziesz miał możliwość zdobyć unikatową czapeczkę podpisaną własnoręcznie przez czterokrotnego mistrza świata! Ta unikatowa czapeczka stanie się niezwykłą pamiątką dla Ciebie, ale przede wszystkim jednak, dochód z aukcji zostanie w całości przekazany na konto WOŚP, a tym samym zasili kwotę umożliwiającą zakup sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie. Czapeczka zostanie przekazana przez SEBASTIANA VETTELA i będzie dostępna na aukcji od 30.12.2013 do 12.01.2014, kiedy to licytacja zakończy się i wygrana powędruje do szczęśliwca, którym możesz być właśnie Ty!

Obok każdego z nas żyją osoby, które właśnie teraz najbardziej potrzebują wsparcia i pomocy. W ten wyjątkowy czas możemy podzielić się z nimi prawdziwą radością pomagania. Uszczęśliwiając innych, możesz uszczęśliwić siebie – a wystarczy tak niewiele! Gdy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny dołącz do nas na http://aukcje.wosp.org.pl/sebastian-vettel-czapka-z-autografem-mistrza-f1-i877477 i wspieraj Fundację Jurka Owsiaka razem z TIRENDO.

Od 2013 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaangażowała się również w prace nad opracowaniem wytycznych dla dyspozytorów pogotowia ratunkowego. W ostatnim roku doszło do ponad 37 tysięcy wypadków drogowych, w których poszkodowanych zostało prawie 50 tysięcy osób. Ponad 2 tysiące ofiar tych wypadków to dzieci i młodzież do 17 roku życia. TIRENDO wie, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego z zaangażowaniem wspiera działania Jurka Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Na co dzień oferujemy największy wybór opon, które zwiększają Twoje bezpieczeństwo. Zaufało nam już tysiące zadowolonych Klientów, dołącz do nas i pamiętaj o licytacji na http://aukcje.wosp.org.pl/sebastian-vettel-czapka-z-autografem-mistrza-f1-i877477 – wspólnie z TIRENDO i SEBASTIANEM VETTELEM wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Ciekawe wiadomości