Strona główna » Wakacje w Europie niewielkim kosztem

Wakacje w Europie niewielkim kosztem

dodane przez: Marek K
0 ilość komentarzy

Pracując w Niemczech można zarobić dość dużo, aby polecieć na drogie wakacje w Europie. Jednak po co przepłacać, skoro można polecieć na nie z Polski i mieć takie same atrakcje w niższej cenie? Kluczem do tego są specjalistyczne serwisy, oferujące tanie wakacje i noclegi na miejscu.

Jak wyglądają tanie wakacje?

Sekretem tanich wakacji są tanie loty, których koszt jest znacznie mniejszy niż w przypadku dużych przewoźników. Z tanich linii lotniczych korzystają najczęściej osoby udające się do pracy zagranicznej, jednak również dobrze można wykorzystać je do udania się na wakacje, które sami sobie rozplanujemy. Ale same bilety lotnicze to nie wszystko – na miejscu trzeba mieć miejsce na zatrzymanie się i nocleg. Tutaj z pomocą przychodzą serwisy jak Fru.pl, które mają do zaoferowania połączenie biletów z hotelem na czas pobytu. I tak na przykład siedem nocy na Rodos wraz z biletami tam i z powrotem to wydatek dokładnie 1179 złotych. Zaletą takiego rozwiązania jest też fakt, że plan wakacji można ułożyć sobie samodzielnie – nie ma żadnego narzuconego sposobu jego spędzenia, można więc zajmować się tym, co najbardziej się lubi, czy to wylegiwanie na plaży czy też wypoczynek aktywny.

Dokąd można polecieć?

Tanie loty odbywają się na terenie całej Europy, a bilety lotnicze sprzedawane są we wszystkie jej zakątki. Oczywiście dużą popularnością cieszą się tradycyjnie najbardziej znane miejsca, jak Paryż, Rzym, Berlin czy Londyn, jednak to nie wszystko. Rejsy prowadzone są również do mniej popularnych, ale również wartych uwagi, jak np. Budapeszt czy Kopenhaga. Ilość ofert jest tak duża, że można kupić sobie bilety lotnicze w rejon, który zawsze chciało się odwiedzić. Podróż samolotem zajmuje także zdecydowanie mniej czasu niż lądem, więc 2-3 godziny dotrze się do wybranego portu docelowego. Warto śledzić portale zajmujące się sprzedażą biletów, gdyż często trafiają się tam rozmaite promocje i atrakcje, dzięki którym podróż jest jeszcze tańsza.

Gdzie znaleźć dobre oferty?

Same bilety na tanie rejsy można nabyć na wielu stronach świadczących ich sprzedaż, a także u samych przewoźników na lotnisku. Jeśli jednak chce się wykupić przelot wraz z noclegiem, wówczas to nie wystarczy. Aby zapewnić sobie tanie wakacje, nie trzeba ruszać się sprzed komputera, wystarczy tylko odwiedzić portal mający je w ofercie, jak wspomniane wcześniej Fru. Znajdzie się tam korzystne cenowo oferty kilkudniowych wypraw, a także i wakacje na dłuższy czas – również w ciekawych cenach. Można dzięki temu zorganizować sobie niezapomniany urlop, którego nie zapomni się do końca życia. Warto sprawdzić już dziś, jakie są najnowsze oferty dla turystów indywidualnych.

Fot: fru.pl

Ciekawe wiadomości