Strona główna » World Hosting Days w Niemczech

World Hosting Days w Niemczech

dodane przez: Agnieszka L
0 ilość komentarzy

XI World Hosting Days 2015 – największe międzynarodowe wydarzenie usług IT

 

W dniach 24-26 marca w Niemczech odbędzie się XI edycja World Hosting Days – największe międzynarodowe targi branżowe usług IT. Wydarzenie zgromadzi największych graczy IT. O chmurze obliczeniowej, usługach IT i bezpieczeństwie danych mówić będzie m.in. Steve Wozniak, Edward Snowden i Sarah Harrison z WikiLeaks.

W niemieckim Rust, podczas WordHostingDays 2015 (WHD.global), będzie można się spotkać z ponad 150 wystawcami z 88 krajów, co sprawia, że to największe międzynarodowe targi usług IT na świecie. Celem WHD jest prezentacja najnowszych i najciekawszych rozwiązań technologicznych dotyczących usług IT oraz integracja ekspertów z dziedziny przemysłu hostingowego, cloud computing i data center. Wśród partnerów imprezy są m.in. Microsoft, Dell, HP, Samsung, Citirx, VMWare, Intel, Asus. Targi w ubiegłym roku odwiedziło ponad 4000 specjalistów z branży IT. Organizatorzy przewidują w tym roku jeszcze większe zainteresowanie wydarzeniem.

Globalna ekspansja chmury nr 1

Na WHD.global 2015 nie zabraknie akcentu z Polski. Od kilku lat polskim partnerem imprezy jest Beyond.pl. Poznańska firma, która obecnie buduje największe centrum danych w Polsce, przedstawi na niemieckim rynku ofertę pierwszej polskiej publicznej chmury obliczeniowej. – Nasz eksportowy produkt e24cloud będziemy prezentować wraz z ofertą resellingu zasobów w polskich centrach danych dla partnerów zagranicznych – mówi Rafał Roszak, z Beyond.pl. – Zainteresowanie naszą ofertą już jest pokaźne. Odbiorcy są pod wrażeniem elastyczności naszej chmury w zakresie konfiguracji i stabilności rozwiązania. Międzynarodowy ranking Cloudharmony lokuje nas obecnie w europejskim TOP 3 bezpiecznych chmur z SLA na poziomie 99,9986% – dodaje.

Wizjonerzy branży IT

Wśród tegorocznych gości eventu WHD.global, współtworzonego przez zespół z polskiego centrum danych, są wielkie nazwiska branży IT. Steve Woźniak, współzałożyciel Apple, opowie o początkach powstawania giganta z jabłkiem i o swoim podejściu do cloud computingu. Z kolei twórca popularnego opensource’owego systemu bazodanowego MySQL, Monty Widenius spróbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób MySQl stał się wszechobecny i po 20 latach od powstania korzystają z niego tacy giganci, jak YouTube, Facebook i Google. Na targach gośćmi specjalnymi będą również prezes Kaspersky Lab Eugene Kaspersky i Edward Snowden.

Dla uczestników z Polski partner targów Beyond.pl zapewnia możliwość darmowej rejestracji podając na: http://www.whd.global/es/visitors-registration.php kod: 5H561KC.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

Ciekawe wiadomości