Jak zdobyć Zachód - warsztaty

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

Reklama

Przelicz waluty

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Jak zdobyć Zachód – warsztaty
Posted by

Jak zdobyć Zachód – warsztaty

„Jak zdobyć Zachód – strategie wejścia na rynki zachodniej Europy”

W dniu 15.10.2014 r. w Szczecinie odbyły się warsztaty szkoleniowe skierowane do prezesów zarządów i właścicieli firm oraz osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie kontraktów zagranicznych (głównie z branży metalowej).
Organizatorem warsztatów był Zarządu Szczecińskiego Parku Przemysłowego oraz Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie. Zaprezentowane zostały strategie wejścia na rynki zachodniej Europy w W. Brytanii, Skandynawii oraz Niemczech. Druga cześć warsztatów poświecony była różnicom kulturowym w biznesie na rynkach ww. krajów. O strategii wejścia, atrakcyjności niemieckiego rynku dla polskich przedsiębiorców i atutach polskich eksporterów, a także o różnicach kulturowych w polsko-niemieckim biznesie poinformował uczestników spotkania Radca J. Masalski.
W warsztatach uczestniczyło 20 osób. W trakcie rozmów z przedsiębiorstwami zachęcano m.in. do udziału w targach na terenie Niemiec, jako sprawdzonej formy zwiększenia obecności polskiego eksportera na rynku niemieckim.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie
fot: berlin.trade.gov.pl

2 0 1012 28 października, 2014 Biznes, News 28 października, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.