Strona główna » Gdzie zrobić implanty – w Polsce, czy za granicą?

Gdzie zrobić implanty – w Polsce, czy za granicą?

dodane przez: Grzegorz L
0 ilość komentarzy

Chcesz zadbać o swój zdrowy i atrakcyjny uśmiech? Sprawdź, dlaczego warto wybrać leczenie implantologiczne właśnie w Polsce!

Braki w uzębieniu są powszechnym problemem, na które współczesna stomatologia znalazła skuteczne rozwiązanie. Dzięki implantom stomatologicznym można zastąpić brakujący ząb bądź zęby i na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem. Zobacz, jakie masz możliwości zadbania o piękny uśmiech i gdzie to Ci się zdecydowanie opłaca — w Polsce, czy za granicą?

Gdzie zrobić implanty?

Zastanawiasz się, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnych usług stomatologicznych w konkurencyjnej cenie? W Polsce, czy za granicą? Wcale nie musisz decydować się na wyjazd zagraniczny, by mieć do wyboru najnowocześniejsze i najszybsze metody leczenia, a to wszystko pod okiem doświadczonych specjalistów. Co więcej, jeśli chcesz wydać mniej, a aktualnie mieszkasz za granicą, to przyjazd do Polski Ci się opłaci, tym bardziej że implanty możesz zrobić nawet w jeden dzień! 

Kiedy warto zrobić implanty?

Implanty są wygodniejszym i często trwalszym rozwiązaniem dla pacjenta niż standardowe protezy. Przy odpowiedniej higienie i przestrzeganiu zaleceń taki implant dożywotnio odtwarza utracone zęby. Implant to sztuczny korzeń zęba wykonany z tytanu, którym zastępuje się brakujący ząb. Stomatolog wprowadza taki implant do kości szczęki, gdzie z czasem tytan łączy się z kością i staje się podstawą dla korony, czyli widocznej części zęba. Dlatego o implantach warto pomyśleć od razu, gdy chcesz odtworzyć utracone zęby i zadbać o swój uśmiech. 

Powinno Cię zainteresować: Dzieci w Niemczech podczas COVID

Implanty w jeden dzień? To możliwe!

Wielu osobom wstawianie implantów kojarzy się z wysoką ceną, a także wieloma wizytami u stomatologa i bardzo długim okresem przygotowania, jak i gojenia po wykonanym zabiegu. Tym samym, zamiast zapoznać się z możliwościami, szybko rezygnują i szukają innego rozwiązania. Nie warto, bo istnieje metoda all-on-4, która nie dość, że jest szybka, to jeszcze konkurencyjna cenowo w porównaniu do konwencjonalnego leczenia implantologicznego, na które składa się koszt implantów, odbudowy, dodatkowych zabiegów oraz zdecydowanie większa ilość wizyt. Dzięki niej można mieć implanty nawet w jeden dzień w Dental Fraternity, a to wszystko za sprawą elastycznych terminów i odpowiedniego rozplanowania procesu leczenia.  

Wybierz najlepszych specjalistów 

Nie musisz jechać za granicę, by mieć dostęp do najlepszych specjalistów. Co więcej — implanty opłaca się robić w Polsce, bo możesz skorzystać z niższych cen, przy jednoczesnej świetnej jakości usług, a także takich specjalistów jak Jan Nikodem Perek, który w Dental Fraternity Warszawa wykonał już tysiące wszczepów. W Dental Fraternity skorzystasz między innymi ze wspomnianej metody all-on-4, której cena jest znacznie niższa w Polsce, niż za granicą.  Prócz samych implantów w klinice dostępne są kompleksowe usługi, także z zakresu protetyki, czy licówek. 

Skorzystaj z nowoczesnych metod, które szybko i bezboleśnie mogą przywrócić Twój komfort życia, zadowolenie ze swojego wyglądu i zdrowie. Nie musisz w tym celu jechać za granicę, tylko skorzystać z usług profesjonalistów na miejscu. Na miejscu możesz to zrobić w atrakcyjnej cenie, jednocześnie ciesząc się najwyższą jakością usług w tej cenie. 

Fot: dentalfraternity.pl

Ciekawe wiadomości