Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

No related posts were found
Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Gdzie zrobić implanty – w Polsce, czy za granicą?
Posted by

Gdzie zrobić implanty – w Polsce, czy za granicą?

Chcesz zadbać o swój zdrowy i atrakcyjny uśmiech? Sprawdź, dlaczego warto wybrać leczenie implantologiczne właśnie w Polsce!

Braki w uzębieniu są powszechnym problemem, na które współczesna stomatologia znalazła skuteczne rozwiązanie. Dzięki implantom stomatologicznym można zastąpić brakujący ząb bądź zęby i na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem. Zobacz, jakie masz możliwości zadbania o piękny uśmiech i gdzie to Ci się zdecydowanie opłaca — w Polsce, czy za granicą?

Gdzie zrobić implanty?

Zastanawiasz się, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnych usług stomatologicznych w konkurencyjnej cenie? W Polsce, czy za granicą? Wcale nie musisz decydować się na wyjazd zagraniczny, by mieć do wyboru najnowocześniejsze i najszybsze metody leczenia, a to wszystko pod okiem doświadczonych specjalistów. Co więcej, jeśli chcesz wydać mniej, a aktualnie mieszkasz za granicą, to przyjazd do Polski Ci się opłaci, tym bardziej że implanty możesz zrobić nawet w jeden dzień! 

Kiedy warto zrobić implanty?

Implanty są wygodniejszym i często trwalszym rozwiązaniem dla pacjenta niż standardowe protezy. Przy odpowiedniej higienie i przestrzeganiu zaleceń taki implant dożywotnio odtwarza utracone zęby. Implant to sztuczny korzeń zęba wykonany z tytanu, którym zastępuje się brakujący ząb. Stomatolog wprowadza taki implant do kości szczęki, gdzie z czasem tytan łączy się z kością i staje się podstawą dla korony, czyli widocznej części zęba. Dlatego o implantach warto pomyśleć od razu, gdy chcesz odtworzyć utracone zęby i zadbać o swój uśmiech. 

Implanty w jeden dzień? To możliwe!

Wielu osobom wstawianie implantów kojarzy się z wysoką ceną, a także wieloma wizytami u stomatologa i bardzo długim okresem przygotowania, jak i gojenia po wykonanym zabiegu. Tym samym, zamiast zapoznać się z możliwościami, szybko rezygnują i szukają innego rozwiązania. Nie warto, bo istnieje metoda all-on-4, która nie dość, że jest szybka, to jeszcze konkurencyjna cenowo w porównaniu do konwencjonalnego leczenia implantologicznego, na które składa się koszt implantów, odbudowy, dodatkowych zabiegów oraz zdecydowanie większa ilość wizyt. Dzięki niej można mieć implanty nawet w jeden dzień w Dental Fraternity, a to wszystko za sprawą elastycznych terminów i odpowiedniego rozplanowania procesu leczenia.  

Wybierz najlepszych specjalistów 

Nie musisz jechać za granicę, by mieć dostęp do najlepszych specjalistów. Co więcej — implanty opłaca się robić w Polsce, bo możesz skorzystać z niższych cen, przy jednoczesnej świetnej jakości usług, a także takich specjalistów jak Jan Nikodem Perek, który w Dental Fraternity Warszawa wykonał już tysiące wszczepów. W Dental Fraternity skorzystasz między innymi ze wspomnianej metody all-on-4, której cena jest znacznie niższa w Polsce, niż za granicą.  Prócz samych implantów w klinice dostępne są kompleksowe usługi, także z zakresu protetyki, czy licówek. 

Skorzystaj z nowoczesnych metod, które szybko i bezboleśnie mogą przywrócić Twój komfort życia, zadowolenie ze swojego wyglądu i zdrowie. Nie musisz w tym celu jechać za granicę, tylko skorzystać z usług profesjonalistów na miejscu. Na miejscu możesz to zrobić w atrakcyjnej cenie, jednocześnie ciesząc się najwyższą jakością usług w tej cenie. 

Fot: dentalfraternity.pl

2 Możliwość komentowania Gdzie zrobić implanty – w Polsce, czy za granicą? została wyłączona 414 28 lipca, 2021 News, Zdrowie 28 lipca, 2021

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.