Strona główna » Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem

Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem

dodane przez: Agnieszka L
0 ilość komentarzy

Niemieckie wakacje w Polsce

Jak twierdza niemieccy turyści, Polska jest krajem, w którym chętnie spędzają wakacje, ponieważ mnóstwo jest tu uroczych i spokojnych zakątków, w których można wypocząć. Turyści zagraniczni nie ukrywają też, że często przybywają tutaj z sentymentów, by poznać tereny, na których wychowywali się ich dziadkowie czy pradziadkowie. Takie tereny to przede wszystkim mazury lub region Dolnego Śląska, przed wojną zamieszkiwany przede wszystkim przez ludność niemiecką, która w wyniku powojennej sytuacji politycznej była zmuszona opuścić swoje domy i osiedlić się na terenie dzisiejszych Niemiec. Jak podkreślają jednak niemieccy turyści, Niemcy przyjeżdżają do Polski także wypocząć nad Morzem Bałtyckim, które jest uznawane za jeden z najczystszych zbiorników morskich na świecie i którego właściwości lecznicze podkreślają liczni specjaliści.

O tym, że nad polskim morzem wypoczywa coraz więcej gości zagranicznych mówią także przedstawiciele gdyńskiego pensjonatu Willa Mewa. Podkreślają oni, że coraz częściej interesują ich wygodne noclegi w Gdyni. Jak podkreślają przedstawiciele pensjonatu Willa Mewa, polscy hotelarze zauważyli, że Niemcy szukają przede wszystkim miejsc o dość wysokim standardzie z jednocześnie miłą obsługa i swojską atmosfera. Jak twierdzą przedstawiciele pensjonatu Willa Mewa, pensjonaty w Gdyni coraz częściej są w stanie w stu procentach sprostać tym wszystkim wymaganiom.

Właściciele pensjonatu podkreślają jednak, że nie zapominają tutaj również o Polskich turystach. Także rodacy liczyć mogą na wypoczynek w naprawdę dobrych warunkach i na miłą atmosferę podczas urlopu. Według pracowników pensjonatu Willa Mewa w ostatnim czasie oczekiwania polskich i zagranicznych gości mocno się do siebie zbliżyły. Właściciele gdyńskich pensjonatów dokładają więc wszelkich starań, by wszystkim wczasowiczom zapewnić jak najlepsze warunki wypoczynku nad polskim morzem.

Sindbad oferuje kursy we wszystkie regiony Europy. A jednym z popularniejszych na przestrzeni wielu lat był bus do berlina. Koniecznie sprawdźcie, skąd w waszym mieście odjeżdżają ich autokary.

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Lifestyle
Fot: lifestyle.newseria.pl

Ciekawe wiadomości