Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem
Posted by

Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem

Niemieckie wakacje w Polsce

Jak twierdza niemieccy turyści, Polska jest krajem, w którym chętnie spędzają wakacje, ponieważ mnóstwo jest tu uroczych i spokojnych zakątków, w których można wypocząć. Turyści zagraniczni nie ukrywają też, że często przybywają tutaj z sentymentów, by poznać tereny, na których wychowywali się ich dziadkowie czy pradziadkowie. Takie tereny to przede wszystkim mazury lub region Dolnego Śląska, przed wojną zamieszkiwany przede wszystkim przez ludność niemiecką, która w wyniku powojennej sytuacji politycznej była zmuszona opuścić swoje domy i osiedlić się na terenie dzisiejszych Niemiec. Jak podkreślają jednak niemieccy turyści, Niemcy przyjeżdżają do Polski także wypocząć nad Morzem Bałtyckim, które jest uznawane za jeden z najczystszych zbiorników morskich na świecie i którego właściwości lecznicze podkreślają liczni specjaliści.

O tym, że nad polskim morzem wypoczywa coraz więcej gości zagranicznych mówią także przedstawiciele gdyńskiego pensjonatu Willa Mewa. Podkreślają oni, że coraz częściej interesują ich wygodne noclegi w Gdyni. Jak podkreślają przedstawiciele pensjonatu Willa Mewa, polscy hotelarze zauważyli, że Niemcy szukają przede wszystkim miejsc o dość wysokim standardzie z jednocześnie miłą obsługa i swojską atmosfera. Jak twierdzą przedstawiciele pensjonatu Willa Mewa, pensjonaty w Gdyni coraz częściej są w stanie w stu procentach sprostać tym wszystkim wymaganiom.

Właściciele pensjonatu podkreślają jednak, że nie zapominają tutaj również o Polskich turystach. Także rodacy liczyć mogą na wypoczynek w naprawdę dobrych warunkach i na miłą atmosferę podczas urlopu. Według pracowników pensjonatu Willa Mewa w ostatnim czasie oczekiwania polskich i zagranicznych gości mocno się do siebie zbliżyły. Właściciele gdyńskich pensjonatów dokładają więc wszelkich starań, by wszystkim wczasowiczom zapewnić jak najlepsze warunki wypoczynku nad polskim morzem.

Sindbad oferuje kursy we wszystkie regiony Europy. A jednym z popularniejszych na przestrzeni wielu lat był bus do berlina. Koniecznie sprawdźcie, skąd w waszym mieście odjeżdżają ich autokary.

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Lifestyle
Fot: lifestyle.newseria.pl

12 Możliwość komentowania Niemcy chętnie spędzają wakacje nad polskim morzem została wyłączona 3230 14 kwietnia, 2017 News, Turystyka 14 kwietnia, 2017

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.