Czy Polki muszą rezygnować z zabiegów kosmetycznych podczas ciąży

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Czy Polki muszą rezygnować z zabiegów kosmetycznych podczas ciąży
Posted by

Czy Polki muszą rezygnować z zabiegów kosmetycznych podczas ciąży

Podczas ciąży nie musisz rezygnować z zabiegów kosmetycznych

Aby cieszyć się pięknym ciałem po ciąży, należy o nie dbać zarówno przed porodem, jak i po urodzeniu dziecka. Pomogą w tym zabiegi kosmetyczne. Trzeba wiedzieć, które z nich są dla ciężarnej bezpieczne.

W czasie ciąży kobiecie wolno wykonywać tylko kilka zabiegów kosmetycznych z uwagi na bezpieczeństwo swoje i dziecka. Zabronione są te, podczas których używa się ultradźwięków oraz fal radiowych. Przyszła mama może skorzystać z drenażu limfatycznego, ale wyłącznie nóg, a także zabiegu o nazwie icoone, który pomaga pozbyć się – uciążliwych i charakterystycznych dla ciąży – problemów z obrzękami oraz zatrzymywaniem się wody w organizmie.

Podczas ciąży możemy również poddać się zabiegowi intraceuticals. „Jest to zabieg twarzy, który mocno nawilża i ujędrnia skórę. Polega na wtłaczaniu kwasu hialuronowego niskocząsteczkowego za pomocą tlenu hiperbarycznego” – wyjaśnia w wywiadzie dla serwisu infoWire.pl kosmetolog Maria Koniec z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic.

Pamiętajmy, że zabiegów pielęgnacyjnych i modelujących sylwetkę nie wolno nam wykonywać w czasie karmienia. Potem możemy zdecydować się np. na zabieg maximus. Ujędrni i wzmocni on skórę na brzuchu i bokach oraz zlikwiduje zgromadzony tam nadmiar komórek tłuszczowych. Z kolei icoone odblokuje wszelkie zastoiny w naszym organizmie.

Z niechcianymi rozstępami, które są największym problemem młodych mam, walczy się na dwa sposoby. Pierwszy polega na wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego. „Tutaj wykorzystujemy własne siły naprawcze organizmu w celu zmobilizowania skóry do naprawy. Druga metoda polega na wykorzystaniu lasera frakcyjnego. Uszkadza on skórę w sposób kontrolowany i jednocześnie pobudza ją do regeneracji” – mówi lekarz medycyny estetycznej dr Dorota Szostek z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

3 Możliwość komentowania Czy Polki muszą rezygnować z zabiegów kosmetycznych podczas ciąży została wyłączona 1054 16 grudnia, 2016 Ciekawostki, News, Zdrowie 16 grudnia, 2016

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.