Strona główna » Dzień przedstawicieli handlowych w Niemczech

Dzień przedstawicieli handlowych w Niemczech

dodane przez: Marek K
0 ilość komentarzy

Dzień przedstawicieli handlowych w IHK Bielefeld

W dniu 7 listopada 2016 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii weźmie udział w Międzynarodowym Dniu Przedstawicieli Handlowych organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Bielefeld.

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele handlowi z obszaru działania wymienionych izb, którzy są zainteresowani reprezentowaniem zagranicznych producentów i dystrybucją ich produktów na rynku niemieckim.

Podczas spotkania WPHI zaprezentuje na własnym stoisku promocyjno-informacyjnym oferty polskich firm zainteresowanych współpracą z przedstawicielami handlowymi na terenie Niemiec.

Przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem współpracy z niemieckimi firmami handlowymi proszone są o przesłanie mailem na adres info.koeln@trade.gov.pl swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, osoba kontaktowa, adres, nr telefonu, email, strona www, krótki opisu profilu działalności i oferty firmy w języku niemieckim) oraz o ewentualne przesłanie pocztą tradycyjną max. 10 sztuk katalogów/folderów reklamowych w języku niemieckim lub angielskim na adres Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji KG RP w Kolonii:

Generalkonsulat der Republik Polen

Abteilung für Handel und Investitionen
An der Alteburger Mühle 6,
50968 Köln

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: info.koeln@trade.gov.pl lub telefoniczny (od dnia 24.10.2016): 0049 221 349958.

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

Ciekawe wiadomości