Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Jarosław Stawiarski otrzymał medal
Posted by

Jarosław Stawiarski otrzymał medal

Wiceminister sportu i turystyki z medalem 40-lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

W piątek, 3 marca w Nieliszu pan Jarosław Stawiarski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki wziął udział w Jubileuszu 40-lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

– Piłka nożna jest ważnym elementem życia lokalnych społeczeństw, jest numerem jeden w telewizji, numerem jeden w życiu dzieci i młodzieży – podkreślił Jarosław Stawiarski.

Podczas Jubileuszu wręczono brązowe odznaki „Za Zasługi dla Sportu” Jerzemu Bojko i Witoldowi Wosiowi. Medalem 40-lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej uhonorowany został natomiast Jarosław Stawiarski.

Jubileusz 40-lecia ZOZPN odbywał się wraz z 17. plebiscytem organizowanym przez Kronikę Tygodnia. Najlepsi zawodnicy i trenerzy zostali wyróżnieni jubileuszowymi statuetkami.

 

Źródło: Ministerstwo Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: msport.gov.pl

1 Możliwość komentowania Jarosław Stawiarski otrzymał medal została wyłączona 1165 13 marca, 2017 News, Polityka, Sport 13 marca, 2017

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.