Zamówienia przemysłowe w Niemczech

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Zamówienia przemysłowe w Niemczech
Posted by

Zamówienia przemysłowe w Niemczech

Duży wzrost zamówień przemysłowych w Niemczech

 

Zamówienia przemysłowe w Niemczech, skorygowane o wpływ czynników sezonowych wzrosły w lipcu 2014 o 4,6 proc. w porównaniu do poprzedniego miesiąca – podało tamtejszy urząd statystyczny. To bardzo dobry wynik, szczególnie po czerwcowym spadku zamówień o 2,7 proc. Lipcowy wynik jest znacznie wyższy od oczekiwań analityków oczekujących średnio wzrostu zamówień na poziomie 1, 5 proc.

O tak dobrym wyniku zdecydował potencjał eksportowy niemieckiej gospodarki, bowiem zamówienia krajowe wzrosły o 1,7 proc, a zagraniczne o 6,9 proc. Wśród zamówień zagranicznych przeważały te spoza strefy euro (były wyższe o 9,8 proc.). Zamówienia z państw Eurolandu wzrosły w lipcu o 1,7 proc.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Biznes

Fot: biznes.newseria.pl

2 0 928 04 września, 2014 News Wrzesień 4, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.