Zamówienia przemysłowe w Niemczech

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
Zamówienia przemysłowe w Niemczech
Posted by

Zamówienia przemysłowe w Niemczech

Duży wzrost zamówień przemysłowych w Niemczech

 

Zamówienia przemysłowe w Niemczech, skorygowane o wpływ czynników sezonowych wzrosły w lipcu 2014 o 4,6 proc. w porównaniu do poprzedniego miesiąca – podało tamtejszy urząd statystyczny. To bardzo dobry wynik, szczególnie po czerwcowym spadku zamówień o 2,7 proc. Lipcowy wynik jest znacznie wyższy od oczekiwań analityków oczekujących średnio wzrostu zamówień na poziomie 1, 5 proc.

O tak dobrym wyniku zdecydował potencjał eksportowy niemieckiej gospodarki, bowiem zamówienia krajowe wzrosły o 1,7 proc, a zagraniczne o 6,9 proc. Wśród zamówień zagranicznych przeważały te spoza strefy euro (były wyższe o 9,8 proc.). Zamówienia z państw Eurolandu wzrosły w lipcu o 1,7 proc.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Biznes

Fot: biznes.newseria.pl

2 Możliwość komentowania Zamówienia przemysłowe w Niemczech została wyłączona 1049 04 września, 2014 News 4 września, 2014

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.