Strona główna » Targi A+A – debata w dziedzinie bezpiecznej pracy

Targi A+A – debata w dziedzinie bezpiecznej pracy

dodane przez: Agnieszka L
0 ilość komentarzy

Branża BHP rośnie w siłę

 

Tegoroczne targi A+A ponownie dały świadectwo swojej wiodącej roli wśród imprez targowych poświęconych tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony w miejscu pracy.

Już wcześniej targi A+A osiągnęły rekordowe rezultaty w liczbie wystawców i zwiedzających, w tym roku potwierdziły swoją pozycję globalnego lidera w swojej branży. Targi są czynnikiem stymulującym dla rynku oraz dla politycznej debaty w dziedzinie bezpiecznej pracy, zarówno w Europie, jak i poza nią – takimi słowami Joachim Schaefer, dyrektor zarządzający Messe Duesseldorf GmbH, podsumował targi A+A 2015.

Odbywające się w dniach 27 – 30 października 2015 roku, targi A+A znów dały świadectwo swojej wiodącej roli wśród imprez targowych poświęconych tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony w miejscu pracy. Swoją tematyką objęły nie tylko zagadnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy, ale również ergonomii biura, zdrowia pracowników, jak również odzieży ochronnej i korporacyjnej, czy pracy na wysokościach.

W tym roku udział w targach wzięło 1887 firm z 57 krajów świata, prezentując swoje produkty 65 000 odwiedzających. W gronie wystawców znalazło się 26 firm z Polski:

AJ Group Sp. z o.o. ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Export-Import
Assecuro Sp. z o.o. Centralny Instytut Ochrony Pracy – PIB
D.K. MFG Sp. z o.o. Demar P.W.
Filter-Service Sp. z o.o. Hubix Jerzy Nowikow
PPHU BOGMAR Protektor S.A.
IMPALL Sp. z o.o. JMP International Sp. z o.o.
Kegel-Blazusiak Sp. z o.o. TETHYS Sp. z o.o.
Zakłady Odzieżowe Wbrzeże Urgent
OXYLINE Sp. z o.o. Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.
JS Gloves Juliusz Szewczyk Protekt
Secura B.C. Sp. z o.o. Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO
Polska Grupa Tekstylna – Poznan Sp.z.o.o FAGUM-STOMIL
FLAXPOL Sp. z o.o. Beta Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowy kongres A+A, konwent organizowany przez Basi (Federalne Stowarzyszenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy) przyciągnął zainteresowanie 5000 delegatów na 60 wydarzeń kongresowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami kongresu podzieliło się 350 prelegentów, światowej klasy specjalistów z dziedziny BHP.

Kolejne targi A+A odbędą się w dniach 17 – 20 października 2017.

Źródło: germany.trade.gov.pl
Fot: germany.trade.gov.pl

Ciekawe wiadomości