Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

WOŚP 2014 w Niemczech
Posted by

WOŚP 2014 w Niemczech

Kilońska Orkiestra Dobrych Serc sedecznie zaprasza do wspólnego grania w 22 finale WOŚP, NIEDZIELA 12 STYCZNIA 2014, START 12:00 KIEL.  Restauracja WALDSCHÄNKE, Projensdorfer Str. 232, 24106 Kiel

MASZ WIELKIE SERCE; GRAJ Z NAMI!!!! Wszystko co jest możliwe… obrazy, pomoc przy organizacji, drobne datki. Po to gramy i dla dzieci zbieramy!!!

W PROGRAMIE – DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO:

• MUZYKA LIVE • TOMBOLA • AUKCJA • MIERZENIE CIŚNIENIA KRWI •

• FACE PAINTING • TURNIEJ PIŁKARZYKÓW • POLSKA KUCHNIA •

• CIASTA DOMOWEGO WYPIEKU • GRZANE WINO PRZY OGNISKU •

Środki pozyskane ze zbiórki do skarbonek, aukcji, tomboli oraz ze sprzedaży ciast i kawy (w dniu 12.01.2014) w całości zasilą konto 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WSTĘP WOLNY

Informacja pod telefonem: (0 431) 34 657

22. FINAŁ WOŚP już 12 stycznia 2014r.

Do dziś potwierdzonych zostało już 1 514 sztabów z Polski oraz 48 z zagranicy. Wydaliśmy 22 pozwolenia na zorganizowanie skarbon stacjonarnych oraz 149 imprez zamkniętych. Na tę chwilę zaakceptowaliśmy 116 529 wolontariuszy, którzy w dniu 22. Finału będą zbierać pieniądze.

HASŁO: NA RATUNEK. NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ze środków, które zostaną zebrane podczas 22.Finału WOŚP po rozmowach z prof. dr hab. med. Piotrem Kalicińskim – krajowym konsultantem ds. chirurgii dziecięcej, zamierza kupić m.in.:

– wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci,

– RTG przyłóżkowe,

– RTG z ramieniem C i monitorem,

– radiologiczne stacje diagnostyczne,

– aparaty USG przystosowane do badań FAST z opcją power-color-doppler

Lista tych urządzeń może ulec zmianie po dokładnym rozpatrzeniu próśb nadesłanych przez szpitale.

W związku z coraz większym zainteresowaniem społeczeństwa i potrzebą otwierania kolejnych oddziałów geriatrycznych, a także deklaracji środowisk medycznych o ich tworzeniu, Fundacja zamierza również przeznaczyć część pieniędzy, które zostaną zebrane podczas 22. Finału WOŚP na doposażenie lub doposażenie nowo otwieranych oddziałów geriatrii.

Źródło: WOŚP

1 0 1973 07 stycznia, 2014 Ciekawostki, Kalendarium, News, Niemcy, Wydarzenia Styczeń 7, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.