Strona główna » Światowe gry lotto online

Światowe gry lotto online

dodane przez: Marta W
0 ilość komentarzy

Weź udział w losowaniu największych światowych loterii online!

Czasy, kiedy trzeba było czekać w długiej kolejce, aby zdobyć kupon na lokalną loterię dawno minęły. Od kilku lat fani gier liczbowych mają możliwość gry w lotto online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Kumulacje oferowane przez największe europejskie bądź amerykańskie loterie są o wiele większe od tych oferowanych przez polskiego Dużego Lotka bądź popularną niemiecką grę lotto, dlatego też gracze z całego świata coraz częściej biorą udział w losowaniach lotto online.

Gra na światowych loteriach takich jak Powerball USA bądź EuroMillions nie jest już problemem. Aby zdobyć kupon lotto online wystarczy kilka kliknięć myszy. Powerball USA jest jedną z ulubionych loterii w Stanach Zjednoczonych. Obecnie oferuje on kumulację w wysokości 80.000.000$! Lider w świecie europejskich gier lotto, EuroMillions, organizuje losowania lotto dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek oraz piątek, a jego kumulacja wyjściowa wynosi 15 mln EUR. Ponad to, znana hiszpańska loteria La Primitiva, która oferuje wiele nagród dodatkowych oraz wysokie szanse na wygrane, zachęca swoich fanów wysokimi kumulacjami. Tylko kilka tygodni temu, padł rekord w tej loterii – 73.000.000 EUR!

Wymienione loterie dają jedynie przykład wielkich pieniędzy, które można wygrać w losowaniach lotto online. Każdy fan loterii może korzystać ze swobody i zdobywać swoje kupony lotto nie wychodząc z domu. Nie zwlekaj i spróbuj swojego szczęścia w jednej z amerykańskich bądź europejskich loterii już dziś!

Ciekawe wiadomości