HEIM+HANDWERK w Niemczech

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech
HEIM+HANDWERK w Niemczech
Posted by

HEIM+HANDWERK w Niemczech

Międzynarodowe Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Konsumpcji

 

HEIM+HANDWERK

26.11.–30.11.2014, Monachium

Targi HEIM+HANDWERK odbywające się co roku w Monachium to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w Niemczech prezentujących ofertę firm z branży budowlanej, wnętrzarskiej, meblowej oraz specjalizujących się w rzemiośle artystycznym i sztuce użytkowej. W zeszłym roku uczestniczyło w nich ok. 900 wystawców z 23 krajów oraz ponad 115 tys. zwiedzających.

W tym roku targi odbędą się w dniach 26–30 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Monachijskich i wezmą w nich udział m.in. trzy firmy z Polski: BEWI Producent Stolarki PCV, GENA i INKLUZ Sztuka Serca.

Więcej informacji: http://www.heim-handwerk.de

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony berlin.trade.gov.pl
Fot: berlin.trade.gov.pl

4 Możliwość komentowania HEIM+HANDWERK w Niemczech została wyłączona 5187 17 listopada, 2014 News, Wydarzenia 17 listopada, 2014

Pomagamy

Wirtualne Niemcy to portal poświęcony tematyce Niemiec. Znajdziecie tutaj mnóstwo przydatnych informacji, wszystko to co jest związane z życiem w Niemczech. Praca w Niemczech, Polacy w Niemczech, pomoc w Niemczech to główne zagadnienia, które publikujemy w serwisie.Zapraszamy do lektury!WirtualneNiemcy.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Niemczech
info@wirtualneniemcy.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.