Targi Inhorgenta w Monachium

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Reklama

Targi Inhorgenta w Monachium
Posted by

Targi Inhorgenta w Monachium

Polskie firmy na targach Inhorgenta w Monachium, 20 – 23.02.2015

 

Zakończyła się 42. edycja Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków „Inhorgenta“.

W dniach 20 – 23 lutego br. na terenie Targów Monachijskich (Messe München) zaprezentowało się 1100 wystawców z branży jubilersko-zegarmistrzowskiej z 40 krajów. Oprócz firm niemieckich najliczniej reprezentowane były rynki: austriacki, włoski, szwajcarski.

W sumie targi odwiedziło ponad 26.000 zwiedzających (specjalistów branży) z ponad 75 krajów, w sumie ok. 1/3 gości zagranicznych. Mimo zauważalnej niższej frekwencji 94 procent respondentów oceniane targi Inhorgenta jako dobre.

W tym roku na targach Inhorgenta reprezentowało Polskę 45 wystawców, większość w ramach wspólnej prezentacji Branżowego Programu Promocji Branży Jubilersko Bursztynniczej Ministerstwa Gospodarki.

Wzorem roku ubiegłego WPHI Berlin zorganizował wspólnie z Konsorcjum “Bursztyn, Skarb Polski” przyjęcie koktajlowe na największym polskim stoisku firmy PZ Stelmach, połączone z rozmowami matchmakingowymi z potencjalnymi odbiorcami, w którym udział wzięło kilkudziesięciu gości. / WPHI Berlin

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony berlin.trade.gov.pl
Fot: freeimages.com

2 0 975 25 lutego, 2015 News, Rozmaitości, Wydarzenia Luty 25, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w niemieckich realiach. Gdy przybyliśmy do Niemiec napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim są Niemcy. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Niemiec. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Niemczech. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Niemczech

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualneNiemcy.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.