Strona główna » 4You Airlines startuje

4You Airlines startuje

dodane przez: Krzysztof B
0 ilość komentarzy

4You Airlines startuje ze sprzedażą biletów

Samoloty nowego taniego przewoźnika wystartują na początku zimy z Łodzi i Rzeszowa. Dzisiaj wieczorem rusza sprzedaż biletów na loty 4You Airlines.

7 tysięcy biletów na loty samolotami 4You Airlines będzie dostępnych od wtorku. Nowy przewoźnik proponuje loty do: Barcelony, Brukseli, Dortmundu, Londynu, Mediolanu, Paryża, Rzymu i Tel Awiwu. Do końca sierpnia bilety będą kosztować 47 zł w jedną stronę, łącznie z ubezpieczeniem oraz bagażem do 20 kg. Pierwsze loty odbędą się z Łodzi oraz Rzeszowa, a samoloty wystartują na początku zimy.

W 2015 r. firma planuje 4You Airlines zwiększyć liczbę samolotów. Ten ruch pozwoli na uruchomienie lotów z innych miast.

– Firma rozpoczęła pracę nad nową siatką połączeń na sezon wiosna/lato 2015, w ramach której planowane jest zwiększenie dostępnych kierunków podróży – zapowiedział Michał Mikołajczak, wiceprezes zarządu 4You Airlines w komunikacie.

4You Airlines oczekuje obecnie na wydanie koncesji przewoźnika, a do czasu jej uzyskania loty będzie realizować jako agent turystyczny. W ramach takiego rozwiązania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, klienci skorzystają z pakietu turystycznego, łączącego przelot trampingowy oraz ubezpieczenie, obowiązujące od momentu rozpoczęcia podróży, do czasu jej zakończenia. Firma 4You Airlines działalność rozpoczęła od obsługi połączeń czarterowych polskich touroperatorów.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Inwestor

Fot: inwestor.newseria.pl

Ciekawe wiadomości